Заступник голови Національної поліції купив сонячну електростанцію

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Заступник голови Національної поліції Олексій Руденко торік купив сонячну електростанцію вартістю майже 1 мільйон гривень. Водночас він отримав близько сотні тисяч гривень матеріальної допомоги на роботі.

Про це йдеться у матеріалі «Слідства.Інфо» «Побутові проблеми мільйонерів з Нацполу».

Як свідчить декларація Олексія Руденка, у квітні минулого року він придбав сонячну електростанцію вартістю майже 1 мільйон гривень. Заразом Руденко вказав у декларації, що отримав близько сотні тисяч гривень матеріальної допомоги. Також по 100 тисяч допомоги отримали й інші керівники Нацполіції, включно з її головою Ігорем Клименком. Більшість із них вказували, що ці кошти їм виплатили «для вирішення соціально-побутових питань». Раніше ми не помічали, щоб високопосадовці поліції отримували виплати за цією статтею надходжень.

Олексій Руденко на посаді заступника голови Нацполу вже понад 5 років. Раніше він був заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У минулому році Руденко заробив 1,2 мільйона гривень, а на банківських рахунках зберігав понад 2,5 мільйона гривень. Також він задекларував дві квартири в Києві на 82 та 58 квадратів і дачний будинок поблизу столиці на 467 квадратів.

Загалом керівники Нацполіції торік отримали матеріальної допомоги майже на пів мільйона гривень. У той же час, володіючи квартирами, машинами та мільйонними заощадженнями, вони купували нові джипи та сонячні електростанції. Водночас вказана допомога дісталася не всім керівникам Нацполу. Кому саме — визначив особисто міністр Арсен Аваков.

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]