Затрмання в Казахстані: затримані близько 700 осіб

|
Версия для печатиВерсия для печати

За два дні в Казахстані за участь у несанкціонованих мітингах були затримані близько 700 осіб.

Про це повідомив офіційний представник МВС республіки Нурдільда ​​Ораз, передає видання Zakon.kz.

Представник відомства зазначає, що в перший день несанкціонованої акції, який збігся з днем ​​проведення дострокових президентських виборів, були затримані близько 500 осіб. Ще приблизно 200 громадян були затримані на наступний день, 10 червня. Крім того, Ораз зазначив, що близько 550 затриманих протестувальників у підсумку були притягнуті до відповідальності. Решта були відпущені після профілактичної бесіди.

Згідно з офіційною позицією МВС Казахстану, організатором несанкціонованих мітингів стала заборонена і визнана в Казахстані екстремістської організація «Демократичний вибір Казахстану» (ДВК). За версією органів, активісти цього руху за допомогою «масованої пропаганди з використанням соціальних мереж» залучили громадян Казахстану до протиправних дій і протистояння з співробітниками правоохоронних органів.

Зазначимо, що це перші президентські вибори з моменту розпаду СРСР, в яких не бере участь багаторічний керманич країни Нурсултан Назарбаєв.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com