Завтра в Україні почнуться військові навчання Rapid Trident за участі 15 країн-партнерів

|
Версия для печатиВерсия для печати
Українсько-американські командно-штабні навчання із залученням військ Rapid Trident - 2021 розпочнуться у понеділок, 20 вересня.

Про це йдеться в повідомленні Служби зв'язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України.

Командувач командування підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Ігор Палагнюк разом із керівником українсько-американських навчань RAPID TRIDENT – 2021 бригадним генералом Владиславом Клочковим перевірили хід бойового злагодження однієї з механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України та готовність до проведення багатонаціональних навчань підрозділів Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Військової служби правопорядку.

Також була перевірена готовність до навчань апарату керівництва RAPID TRIDENT – 2021, командного пункту окремої механізованої бригади та об’єктів полігону.

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки механізовані підрозділи за підтримки артилерії відпрацювали тактичні дії під час наступу.

Українсько-американські навчання RAPID TRIDENT – 2021, в яких візьмуть участь 6000 військовослужбовців з 15 країн-партнерів, розпочинаються 20 вересня на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]