ЗеКоломойський готує українські чорноземи на продаж іноземцям - ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

До виборів Президента України лишаються лічені дні. Та вже сьогодні з великою ймовірністю можна казати про перемогу шоумена Володимира Зеленського. Принаймні, про це свідчать останні соцопитування. І, схоже, всі звикли до думки, що разом з Зеленським до влади прийде опальний бізнесмен Ігор Коломойський. Бо ж Зеленський вже навіть не приховує те, що ключові його менеджери - це люди Коломойського.

Про це пише Інтернет-видання «Відкрита Україна».

Зокрема це стосується і «сірого кардинала» штабу ЗЕ Андрія Богдана, який однією рукою служить олігарху, а іншою кулуарно домовляється з правоохоронцями (ГПУ, НАБУ) про лояльність до Зеленського-президента.

Тож, очевидно, що Зеленський буде як «королева Англії» царювати, але не правити.

Що ж стосується справжнього “диригента” Ігоря Коломойського, то він має неабиякий перелік власних інтересів у приватному секторі економіки, до яких вже протягує руки.

І мова не лише про “Приватбанк”, який от-от має повернутися йому із власності держави, попри заклики МВФ не робити цього через ризик дефолту в країні.

Коломойський “сидить” на всіх найприбутковіших сферах країни, а це і газодобування, і агропромисловий комплекс.

В газовидобувній сфері його партнери – російський олігарх Павло Фукс та найбагатший депутат ВР Віталій Хомутиннік, останній також “фронтер” Коломойського в агрохолдингу “Кернел”, що має один з найбільших земельних банків країни – близько 600 тис. га.

Ці землі мають досить сумнівне походження, адже неодноразово у бік “Кернел” лунали звинувачення у рейдерстві фермерських земель, а також корупційних схемах використання державної землі.

За однієї із таких схем, співробітники агрохолдингу отримували державні землі в оренду і передавали їх у користування агрохолдингу. Хоча ця програма була легальною (на відміну від інших схем агрохолдингу), "Кернел" не поспішав зізнаватися у тому, що в такий спосіб використовував державні землі.

Але ж «Кернел» не наймогутніший агрохолдинг за чисельністю землі. Є ще «Астарта», «ІМК», «Укрлендфармінг», «МХП». Саме ці агрохолдинги - ласий шмат для Ігоря Коломойського напередодні зняття мораторію з продажу землі.

Чим більше він захопить земель до цього часу, тим більше коштів зможе отримати від перепродажу українських чорноземів іноземцям. А маючи адміністративний ресурс в особі цілого Президента - нічого йому не має завадити.

Тож, не виключно, що саме найбільші агрохолдинги країни («Астарта», «ІМК», «Укрлендфармінг», «МХП») після виборів стануть першими, кого намагатимуться переділити на користь нової влади. І допомагатимуть в цьому традиційно правоохоронці. Хто перший «перевзується», НАБУ чи ГПУ – покаже час. Перші дзвоники “травлі” агрохолдингів вже пішли, - резюмує «Відкрита Україна».


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com