Зеленський порівняв ЗМІ з із "жіночками, які сидять на лавочці під під'їздом"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Президент України Володимир Зеленський звинуватив деякі українські ЗМІ в тому, що вони не дотримуються професійних стандартів, та порівняв їх із "жіночками, які сидять на лавочці під під'їздом". Проте глава держави не уточнив під час свого відеозвернення, кого саме має на увазі.

 

Такого висновку про журналістів він дійшов, як сам розповідає, почитавши новини в інтернеті.

«Ні, я чудово знаю, що відбувається, але я хотів подивитися, як саме пишуть деякі сайти. І вони мені нагадали двір, де я виріс, та лавочку біля мого під'їзду. Ну таку, знаєте, типову, в кожному дворі України така є. Там цілодобово сидять жіночки. І всі вони є носіями ексклюзивних, сенсаційних новин», — сказав Зеленський.

Президент запевнив, що не хоче нікого образити, проте у нього складається враження, ніби деякі ЗМІ цих самих "жіночок під під'їздом" взялі до себе на керівні посади.

«Гучні заголовки, сенсації, скандали. Факти, докази? Ні. Лише одне: “Так повідомляє наше надійне джерело”. І знаєте, це дуже зручно, завжди можна сказати, що ми не винні. Ми поважне ЗМІ, просто наше надійне джерело виявилося не таким надійним», — підсумував Зеленський.

Нагадаэмо, що сам Зеленський чомусь став порівнювати пандемію COVID з магазинами ROSHEN 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com