Зеленський поставив завдання привезти Олімпіаду в Україну (це не жарт)

|
Версия для печатиВерсия для печати

В інтерв’ю видання Tribuna.com міністр молоді та спорту України Вадим Гуцайт розповів про дивні плани проведення Олімпіади в Україні, які має президент Зеленський.

 – Керівництво держави та президент Зеленський не раз уже заявляли про намір провести в Україні Олімпіаду. Наскільки це доречно для нашого бюджету, якщо Олімпіада – просто колосальні витрати?

– Президент поставив задачу привезти Олімпіаду в Україну. Але для цього потрібна матеріально-технічна база. Зараз ми дивимось, можливо це чи ні. Якщо можливо, то що потрібно збудувати.

Президент тиждень тому сказав мені дати технічне завдання, що потрібно для олімпійських ігор. Зараз ми це готуємо.  Дадуть нам Олімпіаду чи ні – це вже друге питання. Головне, що ми знову будемо будувати спортивні об’єкти, на яких потім будуть тренуватись українці.

– Ще раз. Наскільки Олімпіада в Україні доречна, коли є купу інших галузей, що тут і зараз потребують чимало державних грошей?

– Так ми ніколи нічого не проведемо. Чому ні? Чому не провести всесвітню Універсіаду? Чому не провести чемпіонат світу? Це ж приїжджають іноземці, привозять кошти. Це ж поштовх в інфраструктурі – готелі, спортивні об’єкти. Якщо з розумом підійти та збудувати об’єкти, які не будуть простоювати.

В нас же президент федерації зі стрибків у воду Ігор Володимирович Лисов побудував басейн. Кожен рік проводять чемпіонат світу по юніорах чи по дорослих, чемпіонат Європи. В нас є потенціал.

От ми провели Євро-2012. Ви бачили, як нація об’єдналась? Супер! Як всі вболівали, як би комусь не було погано.

– Так, але Євро-2012 залишило нам НСК «Олімпійський» та «Арену-Львів» з мільйонними боргами. А львівський стадіон, крім цього, ще й має проблеми з регулярною зайнятістю.

– Це таке питання. Там є проблеми – на жаль, ви все знаєте. Там друга ситуація стосовно боргів. Але ж НСК працює.

– Але за тим же НСК, на території комплексу є закинута, занедбана територія. Витратили купу грошей, а місце занепадає.

– Там багато й не нашої території.

– Це все одно проблема. Через борги стадіон так і не ввели повністю в експлуатацію.

– А ми будемо робити все так, щоб ввести в експлуатацію.

– Виходить, беремося проводити Олімпіаду, хоча ще не позбавились боргів Євро-2012.

– Будемо над цим працювати. Президент поставив завдання – ми будемо його виконувати.

Джерело:  Tribuna.com 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com