Зеленський розповів, що спільного у України з Росією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що «після анексії Криму та агресії на Донбасі «загальною» з Росією залишилася тільки межа».

Про це йдеться у його повідомленні у Фейсбуці, коментуючи висловлювання російського президента Владіміра Путіна.

«Довго думав стосовно «много общего» між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «общего». І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки «общего».

А заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братськими» такі відносини точно називати не можна», - написав Зеленський.

Раніше Путін заявив, що в українців і росіян «є багато спільного».

«Якщо у нас буде спільне громадянство, від цього тільки виграють і росіяни і українці», - стверджує він.

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ, за ​​яким жителі окупованих територій Донбасу зможуть у спрощеному порядку отримувати громадянство Росії. Текст документа опублікований на офіційному сайті Кремля через три дні після виборів президента в Україні.

Верховна Рада звернулася до ряду міжнародних організацій, а також в країни Європейського союзу, США, дипломатичні представництва іноземних держав в Україні із закликом посилити санкції проти Росії через рішення Москви.

Напередодні президент України Петро Порошенко звернувся до народу через указ російського президента Володимира Путіна про паспортах для жителів окупованих частин Донбасу.

Команда обраного президентом України Володимира Зеленського в Фейсбуці заявила, що указ про видачу російських паспортів громадянам України є «визнанням Росією своєї відповідальності як держави-окупанта».

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com