Зеленський відреагував на повернення делегації Росії в ПАРЄ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Володимир Зеленський розчарований рішенням ПАРЄ без виконання ряду умов повернути в зал російську делегацію.

Про це він написав у себе в Facebook.

"Минулого тижня я особисто обговорював це питання з президентом Франції і з федеральним канцлером Німеччини. Намагався переконати пана Макрона і пані Меркель, що повернення російської делегації в ПАРЄ можливо лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули і вчинили інакше", - поскаржився він.

За його словами, головним аргументом на користь повернення прав делегації РФ "стали необхідність захисту прав людини і громадянина як вищих демократичних цінностей".

"Сподіваюся, що в питанні захисту демократичних цінностей ні у кого не було думок про цінності матеріальні. А ще хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблеї <...> відстоюватимуть і вимагатимуть іншого повернення: полонених українських моряків", - пише Зеленський.

Президент нагадав, що сьогодні закінчується термін, в який Москва повинна виконати наказ Міжнародного трибуналу з морського права про звільнення полонених моряків ВМС України і їх кораблів. "З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези про верховенство права будуть втілені в реальному житті", - резюмував він.

У ніч на 25 червня в ПАРЄ вирішили, що делегація РФ, яку вигнали з залу засідань в 2015 році за агресію їх країни проти України, може повернутися, не виконавши жодних зобов'язань. Україна може призупинити участь у ПАРЄ.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com