Зеленський зробив перші заяви щодо видобутку газу в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський закликав розпочати підготовку до опалювального сезону та заявив, що видобуток газу в Україні, попри заяви, не зростає.

Про це Зеленський повідомив під час засідання Ради національної безпеки та оборони, присвяченому проблемам енергетики, передає прес-служба Адміністрації президента України.

«Попри райдужні заяви, видобуток газу не зростає. Завтра — літо, але зима близько. І вже слід готуватися до опалювального сезону», — повідомив Зеленський.

Президент також зазначив, що протягом 2014-2018 років в Україні суттєво скоротилися обсяги видобутку вугілля — на 47%, а українська економіка стала критично залежною від імпорту енергоносіїв.

При цьому, для диверсифікації постачання енергоресурсів зроблено недостатньо, вважає Зеленський.

Крім цього, президент України висловив занепокоєння з приводу запуску нового ринку електроенергії з 1 липня 2019 року.

«В умовах суцільної монополізації можуть виникнути ризики і для виробників, і для споживачів, і для економіки України у цілому. Про це нас попереджають міжнародні партнери», — заявив Зеленський.

Зазначимо, раніше стало відомо, Нафтогаз почав переговори зі США про купівлю там скрапленого газу.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com