Зеленський зустрівся з членами наглядової ради “Ялтинської європейської стратегії”

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з членами наглядової ради “Ялтинської європейської стратегії” і розповів про результати офіційних візитів до Франції та Німеччини.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Глави держави.

Глава держави ознайомив представників YES із ключовими пріоритетами його діяльності, серед яких — встановлення миру в Україні, захист її суверенітету та відновлення територіальної цілісності, проведення системних реформ, посилення обороноздатності держави, забезпечення умов успішного розвитку країни.

"Президент також розповів про результати офіційних візитів до Франції та Німеччини. За його словами, основна увага під час переговорів приділялася припиненню війни на Донбасі та поверненню українських полонених, зокрема моряків", - йдеться у повідомленні.

Зеленський зауважив, що сьогодні відбудеться зустріч Тристоронньої контактної групи щодо мирного врегулювання.

“Вірю, що не тільки наша сторона хоче досягнути миру найближчим часом”, — додав він.

Президент повідомив, що у липні мають зустрітися зовнішньополітичні радники глав держав та урядів країн — учасниць Нормандського формату. Він також акцентував увагу на необхідності відбудови інфраструктури Донбасу. Глава держави наголосив, що у вересні планується проведення інвестиційного форуму для відновлення регіону.

Також було обговорено питання проведення у вересні 2019-го чергової, 16-ї щорічної зустрічі “Ялтинської європейської стратегії”.

“На жаль, поки що ця зустріч знову не відбудеться у Лівадійському палаці, але ми разом з вами сподіваємося на наше якомога швидше повернення до української Ялти”, — заявив Президент.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com