Зеленського вже просять розблокувати російські пропагандистські платформи

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На сайті президента з'явилась петиція про відновлення роботи всіх інтернет-сервісів російських компаній, таких як mail.ru, vk.com, yandex.ru і т.д.

Петицію 16 січня подав Дмитро Камінський, наразі її підписали 554 людини, повідомляє Економічна правда.

Глава держави зобов'язаний розглянути петицію, якщо її підтримають не менше 25 тисяч осіб.

"Прошу прийняти закон про відновлення роботи всіх інтернет сервісів російських компаній таких як mail.ru, vk.com, yandex.ru і т.д, так як багато з цих інтернет ресурсів дуже потрібні для українців.

Це інформативно-розважальні ресурси які не наносять ніякої шкоди для українців та України в цілому. І їх блокування вважається не доцільним", - йдеться у тексті петиції.

Раныше радник президента Володимир Зеленського і новообраний депутат Ради від «Слуги народу» Микита Потураєв заявив, що нова влада не планує знімати заборону з російських соціальних мереж. «Є просто ворожі медіа, в тому числі і соціальні, які не можуть бути дозволені, тому що ця зброя ворога. Ми просто не повинні дурниць робити, а захищати наш інформаційний простір», - заявив Потураєв.

У травні 2017 року президент Петро Порошенко підписав указ про санкції проти російських юридичних осіб.

Указ був мотивований тим, що, за даними СБУ, російські спецслужби ведуть гібридну війну проти населення України, використовуючи у своїх спеціальних операціях інтернет-ресурси "Вконтакті", "Однокласники", Mail.ru.

Згідно з указом, українські інтернет-провайдери зобов'язані блокувати доступ до російських інтернет-ресурсів, що потрапили до списку санкцій.

За останні три роки відвідуваність соцмережі "Вконтакті" в Україні впала більш ніж у п'ять разів, а соцмережі "Однокласники" — більш ніж утричі.

Ці дві соцмережі, колись найпопулярніші в країні, зараз відвідують 10% українських інтернет-користувачів. Разом з тим, за цей час виросла відвідуваність Facebook та особливо Instagram.

За даними Інтернет-асоціації України, з вересня 2016 року по вересень 2019 року частка українських інтернет-користувачів, які щодня відвідують "Вконтакті", упала з 54% до 10%. Якщо судити за щорічною динамікою, у 2020 році падіння триватиме.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com