Земельна реформа буде проведена 2019 року, з 2020 - го запрацює ринок землі, — Зеленський

|
Версия для печатиВерсия для печати

Земельна реформа в Україні буде проведена вже до кінця цього року, а ринок землі запрацює в 2020-му.

Про це президент Володимир Зеленський заявив сьогодні на українсько-турецькому бізнес-форумі в Стамбулі, передає Інтерфакс-Україна.

«У цьому році ми обов’язково проведемо земельну реформу, що вже в наступному році дозволить створити ринок землі на 40 млн га, яка є найкращою в світі за якістю», — сказав він.

Зеленський зазначив, що в Україні вже є турецькі компанії, які володіють землею, зокрема, компанія Онур. Він висловив надію, що таких компаній буде більше, особливо в південній частині України, де є необхідність у створенні і розвитку меліоративних систем.

«Тут ми також розглядаємо можливість державного приватного партнерства», — сказав президент.

За його словами, восени буде прийнято закон про концесії, що дозволить державі безпечно працювати з приватним сектором.

Про необхідність провести земельну реформу в цьому році раніше заявив заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук.

«У нашій команді є розуміння, що якщо цього не зробити в цьому році, то буде досить складно», — сказав він.

Згідно з найбільш радикальною моделлю, скасування мораторію призведе до прискорення економічного зростання України на 3% в рік, а згідно з найменш радикальною — на 0,5%, розповів Гончарук.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com