Землі Німеччини просять Конгрес США не допустити виведення військ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Глави урядів чотирьох німецьких земель звернулися до членів Конгресу США з проханням заблокувати плани виведення американських військ із Німеччини.

Про це повідомляє Голос Америки.

У червні президент США Дональд Трамп заявив, що він має намір скоротити чисельність американського військового контингенту в Німеччині на 9500 чоловік, довівши її до 25 тисяч. Він наголосив, що союзник по НАТО не виконує цільові показники Альянсу за видатками на оборону, і звинуватив Німеччину в тому, що вона експлуатує США в торгівлі.

Глави урядів чотирьох південних земель, де розташовані американські військові бази, адресували листи 13 американським законодавцям, включаючи сенаторів Мітта Ромні і Джима Інхофа.

"Ми просимо вас підтримати нас, в той час як ми намагаємось не обірвати узи дружби, а зміцнити їх і захистити присутність США в Німеччині і Європі в майбутньому", - написали прем'єр-міністри Баварії, Гессена, Баден-Вюртемберга і Рейнланд-Пфальца.

Нагадаємо, напочатку червня стало відомо, що Трамп має намір скоротити чисельність американського військового контингенту, який знаходиться в Німеччині. Президент США наказав Пентагону зменшити їх кількість з 34,5 тис. до 25 тис. Крім того, він розпорядився обмежити число одноразово перебувають в Німеччині американських військовослужбовців до 25 тис. чоловік замість допустимих зараз 52 тис.

Міністр оборони США Марк Еспер зазначив, що частина військовослужбовців повернеться у США, а інших переведуть в країни Східної Європи як "сигнал Путіну". Вяку саме з європейських країн можуть бути перекинуті військові з Німеччини, не уточялося, але Трамп, зустрічаючись з польським президентом Анджеєм Дудою, говорив про американську присутність в Польщі.

У Німеччині на можливий висновок американських військ відреагували негативно.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com