Журналіста CNN позбавили акредитації в Білому домі після незручних питань Трампу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кореспондента телеканалу CNN Джима Акосту (Jim Acosta) позбавили акредитації в Білому домі.

Акредитацію журналіста відкликали мовляв за його грубе поводження з асистенткою. Це сталося після того, як під час прес-конференції Трамп в грубій манері намагався уникнути незручних запитан, поставлених журналістом. Джим Акоста намагався запитати президента про розслідування щодо кібервтручання Росії. Він не віддавав мікрофон асистентці та знову й знову ставив питання. Дональд Трамп назвав журналіста грубою та жахливою людиною й сказав, що CNN має бути соромно за те, що на каналі працює такий репортер.

Як повідомляє detector.media, згодом журналіст виклав у Twitter відео, на якому працівник спецслужби забирає акредитацію в Акости. «Як я сказав офіцеві, я не звинувачую його. Я знаю, що він просто виконує свою роботу», — написав у коментарі до відео журналіст.

Журналіст агентства Reuters Джеф Мейсон (Jeff Mason) у Twitter написав, що сидів поряд з Акостою й бачив всю сцену. За його словами, Акоста не намагався торкатися до «молодої стажерки». Він тримав у руках і не віддавав мікрофон, коли дівчина намагалася його забрати. Він також виклав кілька знімків, зроблених фотографом агентства на доказ того, що журналіст не чіпав стажерку, в чому його звинувачує Білий дім.

Переглянути зображення у Твіттері
Переглянути зображення у ТвіттеріКанал CNN випустив офіційну заяву, в якій засудив позбавлення акредитації Джима Акости та пов’язав це з тим, що на прес-конференції журналіст намагався отримати від президента відповідь на незручне питання. «Прес-секретарка Сара Сандрес збрехала у своєму поясненні. Вона навела брехливі звинувачення і вказала на інцидент, який ніколи не трапився. Це безпрецедентне рішення — загроза нашій демократії, а країна заслуговує на краще» — йдеться в заяві.

Раніше Дональд Трамп вже відмовлявся відповідати на питання Джима Акости й неодноразово критикував й цькував CNN.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com