"Злодії в законі" захопили Україну, вони присутні у всіх правоохоронних органах держави - Аброськін

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Національній поліції України закликали новий склад ВР посилити відповідальність для так званих "злодіїв в законі".

Про це у Facebook повідомив перший заступник глави НПУ — начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

"Для боротьби з цим злочинним світом потрібен відповідний закон. Я маю надію, що новий склад ВР України ухвалить закон, що посилить відповідальність й завдяки цьому "злодії в законі", лідери злочинних угрупувань та їх зграя будуть усілякими шляхами уникати нашої країни", - написав Аброськін.

Він зазначив, що "саме завдяки підтримці "злодіїв в законі", а також лідерів злочинних угруповань, діючих на той час на території АР Крим, на початковому етапі були організовані блокування та захоплення наших військових частин".

"Чому їм це вдалося? Тому що вони були всюди: й у Верховної Раді АРК, й в уряді, й в правоохоронних органах АР Крим", - додав Аброськін.

За його словами, недооцінювати "злодіїв в законі" та організовану злочинність не можна і станом на сьогодні.

""Злодії в законі" та лідери злочинних угруповань зараз зміцнили свої позиції — вони беруть активну участь у всіх процесах життєдіяльності країни, їх представники за останній час інтегрувалися у всі владні та правоохоронні структури нашої країни. Це вже не "вори" минулого століття, це керівники мафіозних кланів, сфера їх злочинного впливу розповсюджується від контролю за збором грошей, отриманих злочинцями за скоєння звичайних розбійних нападів, заволодінь автомобілями, й до контролю у сфері енергетики, видобутку природних ресурсів нашої країни", - уточнив Аброськін.

Він повідомив, що країни Євросоюзу, США, Великої Британії, захищаючи свої країни, закрили двері для "злодіїв в законі" і лідерів злочинних угруповань.

"Навіть Росія посилила відповідальність й лише Україна залишається їх останнім європейським "форпостом-притулком", країною, де вільно себе почувають "злодії в законі". Їх кількість, тих, хто прибувають з РФ та інших пострадянських країн, з кожним роком збільшується, й це вже загроза для національної безпеки нашої країни", - зазначив перший заступник голови НПУ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com