Зрада по-німецькі: танки не їдуть, човни не пливуть - спеціальна доповідь

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Жоден із 6 підводних човнів, які перебувають на озброєнні Німеччини, у 2017-му році не змогли вийти на воду і лише 95 із 244 танків "Леопарт 2" готові до виконання бойових завдань. На це вказала доповідь комісара Буденстагу з питань оборони Ханса-Петера Бартельса. Про це повідомляє видання Defense News.

Бартельс наголошує, що Німеччині буде складно досягнути передбаченого для країн НАТО рівня витрат на оборону у 2% ВВП до 2025-го року, пише Голос Америки.

Defense News відзначає, що німецький оборонний бюджет насправді має вирости з 37 мільярдів євро у 2017-му році до 42.4 у 2021-му, навіть за умови збереження відрахувань на оборону на нинішньому рівні у 1.2% ВВП. Таке зростання має відбутись за рахунок прогнозованого економічного зростання Німеччини.

Комісар Бартельс також відзначив, що причиною викликів, які постали перед збройними силами Німеччини, є не брак коштів, а проблеми управління. Через провальні програми, неправне обладнання та нестачу запчастин, не злітають літаки, не їдуть танки, а військовим підрозділам доводиться позичати один у одного вогнепальну зброю.

"Наприклад, жоден із 6 підводних човнів не був готовим до виконання завдань у 2017, а польоти транспортників A-400M регулярно скасовуються через те, що лише частина 14 літаків справні. На землі, несправності танків "Леопарт 2" сягнули "критичного рівня" і лише 95 з 244 машин готові до виконання завдань ", - відзначає матеріал у Defense News.

Варто відзначити, що Бартельс протягом багатьох років стабільно звітує про потребу Німеччини збільшити витрати на оборони.

Так у 2015-му році він наголошував, що для участі у перших на той час навчаннях сил швидкого реагування НАТО у Польщі, чимало з озброєнь та спорядження довелося шукати в усьому Бундесвері.

Раніше Александр Кларксон - експерт з питань Східної Європи і лектор Королівського коледжу у Лондоні - закликав аналізувати боєготовність військ НАТО та Росії на основі інформації з різних джерел, не покладаючись виключно на статистику, яку надають західні та російські військові.

Схильність аналізувати боєготовність армії за кількістю озброєнь експерт назвав спадком "холодної війни", від якого сучасним дослідникам міжнародних відносин та безпеки не вдалося позбавитись.
"Любов до підрахунку танків - це погана звичка часів 'холодної війни' від якої дослідження міжнародних відносин та оборони досі не позбавились. Протитанкові переносні ракетні комплекси, розміщені на "Тойотах", можуть понищити танки поки ті відвантажуються", - відзначив експерт.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:06
Микола Штейнберг: Про ХАЕС 5,6 імені Галущенка
16:09
Як поліція та прокурори воюють зі справжніми фронтовиками
14:03
РФ загрожує підводній інфраструктурі ЄС і Північної Америки - НАТО
12:17
Влада пообіцяла солдатам на фронті по 70 тисяч, але грошей на це ще нема
11:04
Законопроект про мобілізацію нарешті направили на підпис президенту
10:04
Скеровано до суду справу нардепа "Батьківщини" Ніколаєнка, який збив на смерть 18-річну дівчину на Житомирщині
09:34
Типовий український прокурор Олександр Гуцуляк стрімко багатіє під час війни, мешкає в котеджі за 18 мільйонів і їздить на авто преміум-класу – Bihus.Info
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 16 квітня
21:22
Шайка "непридатних до військової служби" виродків з України веде розкішне життя за кордоном, їм допомогли ВЛК, ТЦК і ГУР Буданова (ВIДЕО)
20:55
Єврокомісія погодила виділення Україні €50 млрд на реформи

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]