Зрежисовані Кремлем ТВ-шоу знову почали активно поширювати озлоблену дезінформацію проти України

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Основні зусилля кремлівської дезінформаційної кампанії минулого тижня були сфокусовані на цілі №1 – Україні.

Про це повідомляється у тижневому огляді проекту "ЄС проти дезінформації" (EUvsDisinfo), який спеціалізується на боротьбі з дезінформацією з боку Росії.

"Протягом останніх декількох тижнів кремлівські канали, головним чином, фокусувалися на поширенні дезінформації проти країн Заходу: вони намагалися приховати факти отруєння Скрипаля шляхом відволікання уваги та поширення фейків: вигадували інші хімічні та біологічні атаки. Але минулого тижня дезінформаційна кампанія Росії знову сфокусувалася на своїй цілі №1 – Україні", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зрежисовані Кремлем телевізійні шоу знову почали активно поширювати озлоблену дезінформацію проти України, відому з 2014 року, пише Укрінформ.

Серед цих дезінформаційних месиджів – "Україна є нацистською державою (диктатурою), яка керується профашистською елітою, а "Слава Україні" є нацистським вітанням"; "Україна – це лише частина "руского міра"; "Україна – це не країна, а територія"; "в Україні немає законно обраного парламенту".

Російські пропагандисти продовжували поширювати фейк про те, що "Україна почала війну проти власного населення - громадянську війну, до якої Росія не має жодного відношення".

Ще одна російська деза, яка поширювалася минулого тижня – лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв є "терористом, який закликає вбивати кримчан".

"Усі ці дезінформаційні месиджі вже були неодноразово розвінчані, однак прокремлівські ресурси продовжують їх повторювати, чим ще раз доводять, що їх мета полягає не в інформуванні, а в поширенні брехні, дезінформації, введені в оману та поширенні ненависті", - наголосили в проекті EUvsDisinfo, організованому оперативною групою зі стратегічних комунікацій (East Stratcom Task Force), яка була створена зовнішньополітичною службою ЄС.


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com