Звідки Путін шле танки в Україну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нещодавно в інтерв’ю Reuters начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко продемонстрував супутникові знімки, як доказ розміщення танків Росії Т-62 М на відстані 18 км від українського кордону.

Супутникові знімки, які були зроблені в листопаді цього року, опублікувало видання Defence Blog. На знімках зафіксовано танки на військовій базі на околиці Кам’янськ-Шахтинського Ростовської області Росії, пише Україна молода.

Повідомляється, що важка бронетехніка зафіксована на новій російській військовій базі поблизу Кам'янськ-Шахтинського.

"Зображення показують сотні основних бойових танків, таких як Т-64, а також Т-62М, в той час як тисячі військових вантажівок, артилерійських систем", - йшлося в повідомленні.

Варто зазначити, що ще 22 червня 2014 року аналітичний відділ громадської ініціативи "Права Справа" оприлюднив інформацію про рух колони важкої бронетехніки з Кам'янськ-Шахтинського (Росія) в бік українського кордону.

"До складу колони входять танки Т-64 і БТРи. Сама колона розтягнулася на 2 кілометри", - повідомлялося тоді.

А 18 серпня 2014 року журналісти провідного новинного каналу Польщі tvn24.pl показали в прямому ефірі пересування російської важкої техніки в бік кордону з Україною.

10 листопада 2014 року аналітичний відділ "Правої Справи" повідомив, що з території Росії, з міста Кам'янськ-Шахтинського Ростовської області на територію України увійшла колона військової техніки 56-ї окремої десантно-штурмової бригади, постійне місце дислокації якої - місто Камишин Волгоградської області.

14 грудня 2014 року було повідомлено про те, що в районі Кам'янськ-Шахтинського (Ростовська область, Росія) розквартировані підрозділи (окремий десантно-штурмовий батальйон) 61-ї окремої Червонопрапорної бригади морської піхоти Північного флоту (місце постійної дислокації - Супутник, Мурманська область).

13 лютого 2015 року "Права Справа" оприлюднила маршрут пересування російської важкої бронетехніки з території Росії на територію України, а саме: Кам’янськ-Шахтинський (Росія) - Донецьк (Росія) - шахта "Північна" Суходільськ - Краснодон - Луганськ.

22 травня 2015 року "Права Справа" повідомлювала, що в районі Кам'янськ-Шахтинського розквартировані підрозділи 20-ї окремої гвардійської мотострілецької Прикарпатсько-Берлінської Червонопрапорної ордена Суворова бригади (місце постійної дислокації - Волгоград).

При цьому дана інформація була підтверджена на вищому офіційному рівні.

Зокрема в ефірі телеканалу "112 Україна" Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив, що друга батальйонно-тактична російська група - 20 окрема мотострілецька бригада 49-ї армії зараз знаходиться в місті Сніжному.

"Десантно-штурмова бригада зараз знаходиться в місті Луганськ. 155 бригада морської піхоти з дислокацією у місті Владивосток, 61 бригада морської піхоти з міста Супутник Мурманської області", - зазначив він.

За інформацією місцевих джерел, у червні 2018 року з території Ростовської області (Росії) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі частини 7-ї окремої гвардійської Червонопрапорної орденів Кутузова, Суворова танкової бригади. Місце постійної дислокації - місто Чебаркуль, Челябінська область Росії.

У районі тимчасово окупованого селища міського типу Бірюкове Свердловського району Луганської області був розквартирований підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 90 чоловік. Крім живої сили, було зафіксовано присутність важкої бронетехніки - танків Т-72 у кількості 25 одиниць. За інформацією місцевих джерел ГІ "Права Справа", загальне керівництво підрозділом здійснює підполковник ЗС РФ Мірзахметов Салават, башкир за національністю.

Як відомо, у Міжнародному суді ООН у Гаазі наразі тривають слухання позову України проти Росії з метою покарання останньої за агресію проти українського народу.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com