Звільнений очільник ДПС подав заяву до ОГПУ проти колишнього міністра економіки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сергій Верланов вважає, що звільнення його з посади голови Державної податкової служби та звільнення голови Державної митної служби Максима Нефьодова є "політичним рішенням" та не має під собою підстав щодо ефективності діяльності служб. 

Про це Верланов заявив в ефірі "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє Украинская правда

"Я вважаю, що це є зміною курсу. Рішення є політичні. Ці рішення не мають жодної підстави стосовно ефективності" - заявив вын. 

Колишній очільник податкової досі не знає, хто саме ініціював його звільнення, а його самого навіть не запросили на засідання Кабміну.

"У мене немає інформації, хто ініціював подання, тому що нас не кликали (на засідання Кабміну – УП). Думаю, що ми піднімемо ці матеріали, вони будуть у пресі завтра-післязавтра. Мене не запрошували. Я не був присутній на засіданні Кабінету міністрів", – розповів звільнений глава податкової.  

За його ж словами, жодних консультацій з приводу цього рішення з ним не проводилось.

"Джерело політичного рішення – Кабінет міністрів. Оскільки сьогодні міністр фінансів не проводячи жодних консультацій зі мною як з головою Державної податкової служби, до речі ми брали участь у конкурсі (і Нефьодов – УП) у нас 5-річний контракт, хоча законодавство було змінене, але чисто по-людськи треба було поговорити з нами. Цього зроблено не було", – каже Верланов. 

Колишній очільник податкової стверджує, що зміна курсу відбувалась одразу після зустрічі президента Володимира Зеленського із представниками бізнесу у лютому. 

До причин звільнення він також відносить виконання плану по збору податків вперше за 8 років. На його думку, робота податкової може не подобатись політичним опонентам. 

"Державна податкова служба вперше за 8 років у 2019 році виконала план, перші 6 місяців 2019 – було недовиконання, другі 6 місяців і останні 4 ми виконали і перевиконали план. Виконується вперше за 4 роки план по акцизам, по горілчаним виробам. Я думаю, що це все не подобається нашим політичним опонентам", – повідомив Верланов. 

Окрім того, ексглава податкової вважає, що жодних об’єктивних передумов для звільнення не було. 

"Були подані документи, Кабінет міністрів прийняв рішення, тому, я вважаю, це рішення, звичайно, політичним. Тому що в його основу не покладені факти чи якісь інші документи, викривальні плівки чи звинувачення, доведені у суді. Це просто рішення, яке прийнято у п’ятницю о 18:30 вечора", – стверджує екскерівник Державної податкової служби. 

Він також нарікнув, що за останні два місяці у Мінфіні не провели жодної наради по ліквідності та подальших кроків щодо реформування податкової. 

"За останні два місяці у Міністерстві фінансів не було проведено жодної наради по ліквідності, це фактично нарада, на якій обговорюються доходи і видатки. 

Тобто ми не розуміли, куди рухається держава", – пояснив Верланов. 

Звільнений очільник ДПС також повідомив, що подав заяву до Офісу генпрокурора проти колишнього міністра економіки Ігоря Уманського, звинувачуючи останнього у неправдивому повідомленні про злочин. 

Що передувало: Колишній міністр фінансів Ігор Уманський звинуватив посадових осіб органів державної влади, зокрема, Державної фіскальної служби, Державної податкової служби та Державної митної служби у корупції. 

Водночас, коли Уманський перебував на посаді, він ініціював відставки голови ДПС Сергія Верланова та голови Державної митної служби Максима Нефьодова.

Уманський пояснив, що причиною цього були, зокрема, "скручування" ПДВ, від яких, за його словами, держбюджет втрачає 5 млрд грн щомісяця.

Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для з питань розслідування можливих корупційних дій посадових осіб Державної митної, податкової та фіскальної служб.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]