Чоловіки і жінки справляються з багатозадачністю однаково. Однаково погано

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 снує поширена думка, що жінки можуть впоратися з кількома завданнями одночасно набагато швидше, ніж чоловіки.

Ця точка зору підкріплена кількома дослідженнями: в одному з них жінки краще за чоловіків виконували тести на IQ, якщо при цьому обидві групи йшли по біговій доріжці.

Щоправда, так само широко відомо, що є завдання, у яких чоловіки завжди перемагають жінок. Чоловіки, наприклад, в середньому значно краще за малюнками уявляють, як виглядатиме тривимірна фігура під час обертання.

Жінки, у свою чергу, краще запам'ятовують списки з десяти слів, передає   BBC.

Тепер дослідники вирішили підійти до вивчення цього питання більш комплексно і порівняли можливості чоловіків і жінок під час виконання конкретних завдань в реальному світі, а не в межах лабораторії.

Для цього в Університетському коледжі Лондона розробили тест з двома видами багатозадачності: одночасна (наприклад, коли доводиться говорити телефоном під час керування авто) і послідовна (коли доводиться постійно перемикатися з одного завдання на інше).

В експерименті брали участь близько 150 людей - чоловіків і жінок віком від 18 до 60 років. Після тестів дослідники порівняли деякі параметри: наскільки повноцінно були виконані завдання, скільки часу це зайняло тощо.

Жодної суттєвої різниці у результатах чоловіків і жінок не виявили


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com