Єдиний центр вакцинації на Київ став червоним маркером чиновницького піару - кілометрові черги

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Вранці 5 червня біля будівлі Міжнародного виставкового центру в Києві, де знаходиться єдиний в місті центр вакцинації від коронавірусу, вишикувалися величезні черги. У натовпі перебувало близько 700-1000 осіб, соціальна дистанція не дотримувалася, маски були не у всіх.

«Час 10:20. У черзі близько 700-1000 чоловік. Скільки бригад сьогодні працює, не знаю. Минулої неділі працювало 16 бригад, вакцинували в суботу 1300 осіб, у неділю 2000 осіб. (...) На величезне місто з населенням під 4 млн осіб 1 центр вакцинації. Але чиновникам дуже зручно піаритися з промовами про «великі досягнення» », - пише в Facebook системний аналітик, автор ZN.UA Євген Істребін. 

Згодом стало відомо: у МВЦ сьогодні працюють 24 бригади.

«Ми збільшили кількість щеплювальних  бригад з 16 до 24. Частина бригад вакцинуватиме тих, у кого є запрошення. А частина - тих, хто зареєстрований в «Дії», але запрошення не отримав (такі люди можуть вакцинуватися, відстоявши живу чергу - ред.) », - написав у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У п'ятницю, 4 червня, вакцину від коронавірусу отримали 57 440 осіб, з них першою дозою щепили 53,7 тисячі, другою - 3,7 тисячі. Вакцинацією у 514 щеплювальних пунктах займалися 502 мобільні бригади.

Від початку кампанії щеплення отримали 1 177 373 українці, з них одну дозу - 1,7 млн, повністю імунізовані 145,7 тисячі. Загалом роблено 1 323 163 щеплення, до листа очікування записалися понад 635 тисяч осіб.

 

Нагадаємо, центри вакцинації населення від коронавірусу працюють у Києві, Одесі та Львові. Фахівці Київської школи економіки (KSE) повідомили, що темпи вакцинації від коронавірусу у світі прискорюються, щеплення отримали понад 787 млн осіб, кожна десята людина у світі та кожна третя – у Європі – захищена від COVID-19 щонайменше  однієї дозою. В Україні ж темпи вакцинації залишаються доволі низькими – удесятеро повільнішими ніж в середньому в країнах Європи.

Основною причиною такої  ситуації є брак антиковідних вакцин. На думку фахівців, після травневих поставок у червні кампанія з вакцинації в Україні має пожвавішати.

 «Аргумент»


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]