МОЗ Польщі рекомендує громадянам «плодитися, як кролики»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

"Хто як, але ми, кролики, знаємо, як виробляти потомство. Хочеш дізнатися наш секрет? По-перше, ми багато рухаємося. По-друге, у нас здорове харчування. По-третє, ми намагаємося уникати стресів. І по-четверте, ми не займаємося самозадоволенням. Коли вирішите стати батьком, беріть приклад з кроликів. Я знаю, про що говорю: нас у батька було 63 ", - розповідає молодятам кролик в 30-секундному рекламному ролику, випущеному Міністерством охорони здоров'я Польщі.

Громадська кампанія з підвищення народжуваності проводиться в рамках Національної програми охорони здоров'я на 2016-2020 роки. Її мета - підвищити обізнаність громадян фертильного віку про фактори ризику, що впливають на народжуваність. За даними міністерства охорони здоров'я, проблеми з фертильністю відчувають 1,5 млн подружніх пар в Польщі. Саме їм міністерство хотіло пояснити, що дитину не народити, якщо не ходити в спортзал, не їсти моркву, багато хвилюватися і віддаватися різним порокам.

Причому повідомити цю нехитру думку потрібно було, за словами міністерства, "в прийнятній формі - так, щоб це нікого не ображало і не було вульгарним".

Громадська кампанія - чергова спроба консервативного уряду Польщі впоратися з демографічним спадом. За даними ЄС, в 2015 році в Польщі народжувався 1,32 немовляти на одну жінку. Більш низький рівень народжуваності був зафіксований лише в Португалії. В Іспанії та Греції при цьому показники приблизно такі ж, як в Польщі. Польща пережила зростання народжуваності в кінці 1990-х років, після чого чисельність населення весь час падає. У 2015 році воно впало нижче 38 млн чоловік.

«Аргумент»


Джерело: currenttime.tv

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com