На узбережжя Ісландії викинуло десятки «чорних дельфінів»

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 На західне узбережжя Ісландії викинуло одразу кілька десятків гринд, яких іноді також називають "чорними дельфінами".

Місцевість, в якій їх виявили, є безлюдною - туди неможливо дістатися автомобілем, а туристи чи мешканці Ісландії бувають там дуже рідко, повідомляє BBC.. 

Втім, саме там у четвер пролітав гелікоптер: пілот Девід Шваржанс помітив велику кількість гринд і зробив кілька фото на узбережжі.

З якої причини гринд викинуло на берег, до кінця не зрозуміло. За даними ісландських ЗМІ, місцеву поліцію вже повідомили про знахідку.

Ісландія

Фото:   David Schwarzhans

Біолог Едда Елізабет Магнудоттір розповіла виданню Iceland Monitor, що представники цього виду схильні до дезорієнтації у просторі, коли опиняються на мілководді.

До того ж, пояснює вона, гринди зазвичай пересуваються групами, і цим можна пояснити те, чому на березі опинилося одразу так багато "чорних дельфінів".

У листопаді минулого року схожий інцидент стався в Новій Зеландії, де на берег викинуло 145 гринд.

На момент, коли їх виявили, близько половини з них вже померли, інших вирішили усипити, оскільки шансів на їх порятунок майже не було.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com