Телекнал Льовочкіна-Фірташа «Інтер» оголосив війну Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Будьмо реалістами - Інтер оголосив нам війну. Усі ці «наше дєло правоє, ми побєдім», «нєт фашизму» - зовсім не про Гітлера.

9 травня телеканал Інтер оголосив себе окремим антиукраїнським формуванням у інфопросторі - такою собі ДНР.

Як на це реагуватимуть СБУ, Нацкомісія та інші органи - подивимося. Але нам здається, що істерика на Інтері - дуже добрий знак. Адже телеканал Інтер воює проти України вже не перший і не десятий рік. Однак раніше він це робив з позиції сили - тому був спокійним, певним себе, показував Шустера-Кісєльова, російські серіали і мав нас усіх в носі.

Сьогодні ситуація змінилася. Деміурга-Шустера, до ручки якого спішили припасти усі серйозні політики, змінила в інфопросторі базарна Влащенко, і до неї відповідальні люди зовсім не поспішають. 112-й та Ньюс-Ван відкусив у Інтера великий шмат совкової аудиторії та розпорошив її. Одним словом, Інтер втратив монополію на совок. Змілів та зубожів. Тому пішов у психічну атаку.

На що він розраховує? Так само, як і ДНР у 2014-му - на підтримку Росії. Так само, як і ДНР у 2014-му на підтримку Заходу. Бо свобода слова.

Зрозуміло, що у таких умовах мало шансів, що Інтер закриють - адже це не сподобається Європі. Це зовнішня політика і воєнні розклади. Тому особисто ми не знаємо, як належить чинити владі і не будемо її повчати.

А проте відчуваємо позитив. Ситуація змінилася. Застій в українському інформаційному болоті закінчився - почалася відкрита війна, а відкрита війна вигідна передусім українцям, адже нас так легко заколисати красивими словами і так легко підняти з диванів неприхованою агресією. Ми це бачили на війні військовій і зараз побачимо на війні інформаційній.

І знову головне навантаження впаде на добровольців - так само, як тоді.

Отже, на війні як на війні. Гей, браття-козаки, сідлайте-но коней, черкніть для охоти вина. До боку шабельку, на руки повіддя, на ноги стальні стремена!

Брати Капранови


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com