Трубопровід з пекла? У Конгресі США затвердили санкції проти Північного потоку-2

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 Палата Представників американського конгресу затвердила закон про оборонний бюджет, додавши до нього положення про санкції проти компаній, причетних до будівництва "Північного потоку-2".

Як повідомляє "Європейська правда", рішення ухвалили переважно більшістю голосів.

У нижній палаті оборонний бюджет підтримала двопартійна більшість – 337 з 435 конгресменів, із 48 голосами проти (в тому числі 41 демократ, 6 республіканців і один незалежний конгресмен). Рішення палати представників затверджує зміни до початкового проєкту оборонного бюджету, одна з яких – запровадження санкцій проти компаній, причетних до прокладання трубопроводів "Північний потік-2" та "Турецький потік"

Затверджений документ, що є у розпорядженні "Європейської правди", передбачає, що санкції діятимуть також у разі, якщо ці трубопроводні проєкти змінять назву чи будуть замінені іншими.

Санкції накладаються на:

1) судна, які займалися прокладанням труб на глибині 100 футів нижче рівня моря

2) іноземних осіб, які свідомо продавали, здавали в оренду або надавали ці судна для будівництва такого проєкту або сприяли оманливим або складним операціям для надання цих суден для будівництва згаданих газопроводів.

Серед обмежень, накладених даним рішенням:

1) заборона видачі американських віз та анулювання чинних віз для співробітників або співвласників компаній, що потрапили під ці санкції

2) заморожування майна та активів таких осіб на території США.

Рішення, ухвалене Палатою представників, має пройти затвердження у Сенаті; очікується, що це відбудеться вже на початку наступного тижня. Далі його має підписати президент.

Не пізніше 60 днів з дня набрання чинності цим законом держсекретар та держказначейство спільно подають комітетам конгресу звіт, що визначає організації та осіб, що підпадають під такі санкції. Компанії, долучені до побудови трубопроводів "Північний потік-2" та "Турецький потік", матимуть 30 днів після набуття законом чинності, щоби припинити діяльність, пов’язану із будівництвом трубопроводів.

Попри те, що дане санкційне рішення  стосується лише кораблів, у Нафтогазі вважають, що воно завдасть серйозного удару по трубопроводам, оскільки Росія сама не має відповідної техніки і вимушена користуватися послугами іноземних судновласників.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

18:01
Касьянов - безголовій владі: "Язик прикусіть, і мовчіть, недоумки"
17:02
Сирійські повстанці повністю захопили провінцію Ідліб
16:07
Торгівля ЄС з росією фактично припинилася
14:09
Михайло Винницький: Як відбуваються реформи у вищій освіті
12:09
Корсун: Стратегії влади «роль кібербезпеки перебільшена» виповнилося 5 років
10:40
45% чоловіків, які були "обмежено придатними", після повторної ВЛК визнають придатними - Генштаб
08:00
Ворог має на фронті значне просування та захопив кілька сіл
01:01
Президент призначив командира 93-ї бригади Палісу заступником керівника ОП
00:01
Президент призначив генерала Драпатого командувачем Сухопутних військ ЗСУ, а полковника Апостола заступником Сирського
20:04
Начебто українська влада домовилася з російським олігархом Фрідманом: суд зняв арешт з акцій "Київстару". Чому саме - українцям, що гинуть в окопах, знати не потрібно

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]