У Нідерландах й Україні вшановують жертв малазійського «Боїнга» сбитого росіянами над Донбасом

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото дня

 У Нідерландах у четверті роковини катастрофи малайзійського «Боїнга» над Донбасом понад тисяча родичів жертв трагедії зберуться на церемонію у Поминальному лісі поблизу амстердамського аеропорту Схіпхол.

Поминальний ліс – це висаджені рік тому 298 дерев – по одному для кожного загиблого. Під деякими деревами поховані похоронні урни. На монументі викарбувані 298 імен, які по черзі зачитають родичі. На церемонії виступить прем’єр Нідерландів Марк Рютте, очікується присутність послів кількох держав, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Акція пам’яті жертв катастрофи пройде і в Києві. Квіти, свічки й іграшки будуть нести до посольств тих країн, громадяни яких загинули внаслідок авіакатастрофи. Більшість пасажирів збитого «Боїнга» були підданими Нідерландів. Рейсом МН17 з Амстердама в Куала-Лумпур летіли також малайзійці, австралійці, британці, бельгійці, німці і філіппінці.

У Нідерландах все готово для початку суду у справі про катастрофу. Підписані необхідні договори з Україною про кримінальне переслідування підозрюваних. Усунені всі юридичні перешкоди для їх участі в судовому процесі по відеозв'язку і для виконання вироку, який буде винесений Гаазьким судом. Про те, коли почнеться суд, інформації поки що немає.

Наприкінці травня 2018 року Спільна слідча група (JIT) оголосила, що «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній» був збитий над Донбасом 17 липня 2014 року з установки «Бук», приписаної до 53-ї зенітно-ракетної бригаді російських Збройних сил. Група Bellingcat незабаром опублікувала розслідування, в якому йшлося, що до транспортування «Бука» на Донбас, імовірно, причетний офіцер ГРУ Генштабу Збройних сил Росії Олег Іванников.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]