Рейдер-невдаха Андрій Дудник збільшив розмір хабара від 150 до 170 тисяч доларів

|
Версия для печатиВерсия для печати
Фото:

Суддям Київського апеляційного суду пропонувався хабар у розмірі 700 тисяч доларів від імені горе-підприємця Андрія Дудника за рішення на його користь. Але трійка суддів, яка розглядає його справу, відмовилася. Про це нашому кореспонденту повідомляють конфіденційні джерела з суду. Для цього дійства шахрай Дудник найняв іншого шахрая Артема Подольського.

(Частина друга. З першою частиною можна ознайомитися тут.)

BC4617B0-86B0-4433-BB61-177986FF1BB1 

Артем Подольський

Що ж так муляє власнику  фірми “Фінансова компанія “Геліос” Андрію Дуднику? Річ у тім, що невблаганно насувається час, коли він відправиться за ґрати. Він, звісно, туди дуже не хоче. Тому вживає відчайдушних заходів, щоб уникнути покарання.

Раніше він заплатив 150 тисяч доларів судді Голосіївського суду Юрію Мазуру за скасування повідомлення про підозру. 21 лютого, згідно з рішенням Голосіївського суду, Дудник звільнився з-під домашнього арешту. Вдома він просидів п’ять місяців. Однак, кримінальне провадження не було закрито.

Аферист Артем Подольський, якого найняв Дудник, уже світився у подібних справах: його зловили на пропозиції передати декому 100 тисяч доларів. Крім того, виявлено, що активи пана Подольського перевищують грошові доходи у понад десять разів. Це той випадок, коли один нечистий на руку діяч зійшовся з таким часом шахраюватим діячем.

17 березня у Київському апеляційному суді відбулися дебати у справі Дудника. 24 березня суд мав ухвалити рішення з цього приводу. Але один із суддів захворів на Ковід. Згідно із законом, відсутність судді передбачає повторення процедури. 19 квітня має відбутися засідання з новим складом суду.

Під час першого засідання під Київським апеляційним судом відбулася акція громадських організацій Українького товариства сліпих та “Ні корупції!” з вимогою посадити Дудника через рейдерську активність.

У вересні минулого року київська прокуратура вручила підозру групі осіб, що шантажувала забудовників, які споруджували житловий комплекс на Подолі в Києві. Проти них було відкрито кримінальне провадження. На чолі цієї групи стояв власник ТОВ “Фінансова компанія “Геліос” Андрій Дудник.  

Він намагався рейдернути будинок, який споруджується на земельній ділянці, що належить Українському товариству сліпих. Частина квартир новобудови, з гідно з угодою, має перейти цій громадській організації. Причина рейдерської активності Дудника в тому, що новобудова перешкоджає його планам спорудити по сусідству елітну школу.

Раніше Андрій Дудник був помічений у спробі повторно стягнути з державного підприємства “Укрспирт” борг “Дельта Банку”, який підприємство вже сплатило. Поки що йому цього не вдалося.

За нашою інформацією рейдер-невдаха та його спільники зараз атакують державні іпдприємства критичної інфраструктури, такі як “Укрзалізниця”, “Укртрансаміак”, Одеський припортовий завод та інші об’єкти.

Вадим Доброшлях, Досьє


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]