Авантюристи знову при владі. «Офшор 95»: таємниці бізнесу президента Зеленського

|
Версия для печатиВерсия для печати

 «Кортежи нах*й, льготы, бл*дь, ваши дачи нах*й, всех, сука, нах*й, чтоб простой учитель жил, как президент! А президент жил, как учитель», — говорив Василь Голобородько у серіалі «Слуга народу». Цей безкомпромісний телевізійний персонаж був за все хороше проти всього поганого — держдач, кортежів, кумівства і корупції.

Він, по суті, і посадив Володимира Зеленського у реальне президентське крісло. А ще Голобородько був незалежним від олігархів і боровся з ними. Натомість президента Зеленського через павутиння офшорних компаній пов’язують із реальним олігархом брудні гроші з минулого. Ім’я цього олігарха — Ігор Коломойський. Він фігурує у справах про виведення та відмивання грошей із «Приватбанку» по всьому світу.

Журналісти «Слідства.Інфо» з’ясували: офшорна мережа «кварталівців» могла отримувати від компаній Ігоря Коломойського мільйони через кіпрську філію «Приватбанку». Саме через цю філію, за версією правоохоронців, олігарх відмивав гроші з банку. Загалом офшорні компанії Коломойського могли перерахувати офшорним компаніям із оточення Зеленського понад 40 мільйонів доларів. Не виключено, що частина цих коштів пішла на купівлю елітної лондонської нерухомості. Справжню історію президента Зеленського і таємниці його офшорного бізнесу дивіться у фільмі-розслідуванні Олени Логінової і Якова Любчича «ОФШОР 95».

Відео: slidstvo info


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]