МВД часів Авакова — бізнес-центр та штаб Народного Фронту

|
Версия для печатиВерсия для печати

У день, коли суд оголошував своє рішення по Олександру Авакову, 1 листопада, журналісти «Схем» звернули увагу на те, хто відвідував Міністерство внутрішніх справ, очолюване його батьком - очільником МВД, Арсенієм Аваковим.

В міністерство, зокрема, заїжджав кортеж з двох автомобілів соратника і бізнес-партнера Арсена Авакова, народного депутата від «Народного фронту» Ігоря Котвицького.

О пів на другу ночі в міністерство приїхав автомобіль, яким користується народний депутат від «Народного фронту» Денис Дзензерський. На території міністерства автомобіль знаходився більше години.

Близькі соратники міністра з «Народного фронту» і його бізнес-партнери навідувалися в МВС і за день до цього - 31 жовтня, коли співробітники НАБУ і САП затримали сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова.

Увечері того дня в МВС приїжджали народні депутати від «Народного фронту» Сергій Пашинський, Денис Дзензерський, Ігор Котвицький, Андрій Іванчук і екс-прем'єр-міністр і лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк.

Як відомо, 31 жовтня НАБУ проводило обшуки у сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть