«Напомажена істота» повертається. Політик епохи Януковича помічений в Офісі Зеленського

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Після обрання Володимира Зеленського президентом в Україну повернувся політик і бізнесмен епохи Януковича, який останні 5 років пересиджував за кордоном, і не брав жодної участі у публічній політиці. Його літак за цей час частіше фіксували у Москві, аніж у Києві. Валерій Хорошковський має давній зв’язок із самим Володимиром Зеленським – ще з часів, коли той транслював свій «Вечірній Квартал» на телеканалі «Інтер» та давав концерти на святі СБУ під його керівництвом.

 

Тепер, «Схеми» зафіксували, як прилітаючи в Київ, в першу чергу Хорошковський прямує на Банкову в офіс тепер вже президента Зеленського. Чи обговорюється повернення Валерія Хорошковського в публічну політику? Чи розглядається його кандидатура на високу посаду у «владі нових облич»?

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко, будучи прем'єром у 2009 році,  обрушилася з критикою на адресу заступника голови СБУ Валерія Хорошковського, який,  стояв за скандальними візитами співробітників спецслужб в офіси газових компаній .

"Це напомажена істота, з манікюром і педикюром, з бріоліном на волоссі, пан Хорошковський", - так Тимошенко охарактеризувала його на засіданні уряду в Києві, згадавши, що Хорошковський в робочий час відвідує салони краси.

Відео: «СХЕМИ: корупція в деталях»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com