Тимошенко таємно зустрічалась з олігархом, який запропонував відмовитись від ЄС, НАТО та Криму, щоб замиритись з Кремлем

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кандидат у президенти Юлія Тимошенко непублічно зустрічається із мільярдером Віктором Пінчуком. За словами журналістів, вони двічі ставали свідками, як машини, якими користуються Тимошенко та Пінчук, перебували в одному місці і потім майже одночасно його залишали. Це було 18 квітня та 24 вересня.

Про це йдеться у розслідуванні "Схем".

Нагадаємо, що Пінчук, у кінці 2016 року, у своїй колонці у виданні  The Wall Street Journal, фактично, запропонував капітуляцію перед Кремлем."Україна повинна піти на болісні компроміси заради миру з Росією... Крим не повинен стати перешкодою на шляху вирішення, яке покладе край війні, заради порятунку тисяч життів...Україна повинна розглянути можливість тимчасово виключити членство в ЄС з наших заявлених цілей на найближче майбутнє... Однак, можливо, нам доведеться проігнорувати цю правду (про те що війну ініцюювала Россія) і погодитися на проведення місцевих виборів (на окупованиї територіях)... Ми також дати чітко зрозуміти, що ми готові погодитися на поступове зняття санкцій з Росії в міру наближення до вирішення, що забезпечує вільну, єдину, мирну і безпечну Україну." - це короткі тезиси цієї статті.

«Аргумент»


 

В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com