Унікальна жителька Криму, зв'язкова УПА: «Били по чорному, їсти не давали»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 10 років ГУЛАГ-у – ціна боротьби за свободу України. «Крим.Реалії» випадково дізналися про унікальну жительку Криму — Теодозію Кобилянську — за її словами, в минулому, зв'язкової Української Повстанської Армії.

Спочатку справу 95-і-річної жінки в архівах СБУ і МВС не вдалося знайти, але згодом редакція таки докопалася до правди. Відомостей про пані Теодозію в інтернеті майже немає. Інформація про неї в Вікіпедії виявилася не достовірною, і саме «Крим.Реалії» виправили помилки. Історія життя, яку навіть придумати складно, — в ексклюзивному розслідуванні «Крим.Реалії».


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]