«Зе Комбінатор» Богдан та сигнал Зеленського що дотримуватись законів в Україні не обов'язково, бо життя тяжке

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Володимир Зеленський неодноразово обіцяв українцям привести із собою до влади «нові обличчя». Та після його перемоги другою найвпливовішою людиною в країні став Андрій Богдан – людина, яка працювала на державних посадах за трьох різних президентів і, як виявили «Схеми», систематично діяла всупереч норм закону, поєднуючи роботу на державній службі з іншою діяльністю.

Він працював урядовим уповноваженим з питань антикорупції за президента Януковича – при цьому не припиняючи адвокатську діяльність. Обіймав посаду заступника міністра за президента Ющенка – і той же час був керівником адвокатської фірми. Був адвокатом за часів Кучми – і одночасно помічником судді. Чи прийнятно для нового українського президента мати керівником його Офісу людину, яка заплющувала очі на закони, перебуваючи на різних державних посадах?

Сумісництво посад попри заборони – схоже, характерна особливість Андрія Богдана. 

З’ясувавши ці обставини, Serhii Andrushko вирушив до президента Зеленського, який обіцяв тільки чесних та порядних людей у владі.

І знаєте, що відповів президент?

– А що тут оцінювати? У нас люди в Україні самі знаєте як живуть!

Як вам такий сигнал від глави держави суспільству про необхідність дотримуватись законів?

Відео: СХЕМИ

 

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com