АМКУ разрешил Ахметову купить "Укртелеком"

Версия для печатиВерсия для печати

Антимонопольный комитет дал компании SCM Financial Overseas Limited разрешение на покупку пакета акций компании Ua Telecominvest Limited.

Об этом говорится в сообщении на сайте АМКУ.

Это позволит получить опосредованный контроль над «Укртелекомом».

SCM Financial Overseas Limited — холдинговая компания, которая вместе с другими субъектами хозяйствования, связанными с ней, входит в состав группы компаний СКМ.

В группу СКМ также входит группа компаний VEGA, которая представлена на рынке фиксированной связи, в частности, в сегменте предоставления услуг фиксированной телефонной связи, широкополосного доступа в Интернет и передачи данных.

В состав группы VEGA входят: ЧАО «Фарлеп-Инвест», ЗАО «АО-Связь», ЗАО «Мир», ООО «ЦСС», которые, в частности, предоставляют услуги местной телефонной связи.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]