Більшість українців "за" вільне володіння зброєю — опитування в «Дії»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Однак в законодавстві норму закріплюватимуть із певними умовами.

Більшість громадян України, які взяли участь в опитуванні Міністерства внутрішніх справ через застосунок «Дія», підтримують надання права громадянам вільно володіти та носити пістолети у громадських місцях, пише у матеріалі «Чого очікувати від ухвалення законопроєкту про зброю?» заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Участь у ініційованому МВС голосуванні взяло понад 1,7 мільйона осіб, з яких:

- 59% висловились за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, та можуть вільно носити їх у громадських місцях;

- 22% проголосувати за те, що пістолети категорично не мають бути в обігу серед цивільного населення;

- 19% — за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, але використовувати їх можуть лише в тирах чи на стрільбищах (носити зброю з собою заборонено).

За підсумками опитування Міністерство внутрішніх справ України пропонує у запропонованому до другого читання законопроєкту «Про обіг цивільної вогнепальної зброї»  надати громадянам право придбавати пістолети, зберігати їх удома, використовувати для захисту себе, своїх близьких і власного майна у своєму помешканні, транспортувати зброю в розрядженому вигляді та використовувати її у тирах і на стрільбищах, однак без права носіння в мирний час.

Водночас у період надзвичайного або воєнного стану — носіння короткоствольної вогнепальної зброї буде дозволено цивільним громадянам, які мають чинне право власності на відповідну зброю.

«Громадська думка — важлива опорна детермінанта у визначенні пропонованої до другого читання концепції законопроєкту», - прокоментував пропозиціїї заступник глави МВС.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]gmail.com