День пророка Іллі: традиції святкування

|
Версия для печатиВерсия для печати

Цього дня прийнято ходити до храму та молитися Іллі про мирне небо.

2 серпня християни східного обряду відзначають День Іллі, присвячений одному з найшанованіших пророків. Іллю вважають покровителем родючості, йому також моляться за мирне небо над головою.

Традиції святкування Дня Іллі

Цього дня заведено ходити до храму на літургію. Віруючі моляться перед іконами Іллі, просять його про гарний урожай, сімейне щастя та мирне небо над головою.

У свято також прийнято заготовляти фрукти та ягоди, а також збирати цілющі трави та чай.

Вважається, що той, хто потрапив під дощ у цей день, може зцілитись від хвороб.

А от у грозу на вулиці намагалися не лишатися. Потрібно було запалити свічку перед іконою Іллі, вважалося, що це може захистити дім від блискавки.

У свято також традиційно доглядали бджіл і працювали на пасіці.

У день Іллі не прийнято купатися у водоймах. За повір'ями, зі свята вода стає холодною та каламутною. Згідно з легендою, Ілля подорожував небом на конях, один з них втратив підкову, яка й зробила воду холодною.

День Іллі вважається гарною датою весілля, оскільки пророк вважається покровителем сімейних пар.

Молитви до пророка Іллі

Пророку моляться про сімейне щастя, здоров'я, а також про достаток.

Молитва про допомогу

"О, святий пророк Божий Ілля. Помолися за мене, раба Божого (ім'я), перед Господом Богом, щоб пробачив Він гріхи, які мною скоєні, і визволив мене від мук на землі і на суді страшному. Підношу молитву тобі і прошу про допомогу у справі всякій і в боротьбі з грішними спокусами. Допоможи знайти спокій, і захисти мене від зла і недоброзичливців.

Молитва за здоров'я

"Далеко за океаном острів стоїть, а на цьому острові Ілля Пророк з Ангелами сидить. Посланці Божі стріли пускають, від мене, раба Божого (ім'я), хвороби відганяють. Амінь".

 Звертаючись до святого Іллі, необхідно вірити в те, що він обов'язково почує вас і відгукнеться на ваше прохання.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]