Експодадовець Міноборони отримав 4,5 років колонії: пропонував хабар. Це сталося тому, що справу розслідувало НАБУ, а не "кишенькові" СБУ, ДБР чи поліція

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього посадовця МіноборониДмитра Комаху, який пропонував 24 млн грн неправомірної вигоди, до 4,5 років позбавлення волі.

Про це повідомила пресслужба САП.

"Суд підтримав позицію прокурора САП та визнав указану особу винуватою у пропозиції надання 24 млн грн неправомірної вигоди за позитивний аудит облаштування "Фортеці" - об’єкту спеціального призначення "Єдиний центр безпеки Центрального управління безпеки військової служби Збройних Сил України".

За вироком суду колишньому посадовцю Міноборони призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі".

Деталі: Імені засудженого у САП не називають, проте джерела в САП підтвердили УП, що йдеться про колишнього заступника начальника управління військових представництв Міноборони Дмитра Комаху. 

Багатомільйонний хабар він пропонував директору департаменту внутрішнього аудиту Міноборони Андрію Бойку.

Вирок Комасі оголосили 24 березня.

Його можна оскаржити протягом 30 днів з дня його проголошення.

Апеляційну скаргу потрібно подати через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо: за версією обвинувачення, Комаха навесні 2021 року пообіцяв передати 16,8 млн грн директору департаменту внутрішнього аудиту МО від комерційної компанії. Ця фірма виконує роботи з реконструкції підземної частини будівлі одного з центральних управлінь під Єдиний центр безпеки для Міноборони.

На думку слідства, кошти призначались за позитивний аудиторський висновок щодо відповідності, повноти та якості поставленого комерційною компанією обладнання умовам держконтракту.

Свої "послуги" посадовець управління військових представництв оцінив у 7 млн грн – саме стільки він мав отримати за своє "посередництво" між комерційною компанією і директором департаменту внутрішнього аудиту. Загалом йдеться про близько 24 млн грн.

У НАБУ вважають, що позитивний висновок аудиту дозволив би приватній компанії отримати повну суму оплати за укладеним контрактом, загальна вартість якого становить понад 400 млн грн, та претендувати на укладення наступних договорів щодо облаштування інших частин системи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У понеділок в Україні мінлива хмарність, де-не-де дощі, вдень +20-25°С
19:11
Як улаштовані в'язниці, в яких російські спецслужби тримають мирних українців, захоплених на окупованих територіях
18:11
Штучний інтелект відбере робочі місця переважно у жінок (дослідження)
17:09
Маша-Бентлі на службі ГРУ: під виглядом скромної співробітниці ООН працювала російська шпигунка-мільйонерка
16:38
Бутусов: Навіть війна не може змусити Зеленського відмовитись від корупційних призначень
15:17
“План відбудови України має включати українізацію сакрального простору” — доктор Андрій Смирнов про календарну реформу і не тільки
14:05
Проросійські депутати Черкаської облради провалили голосування за звернення про розрив договору на оренду з УПЦ МП (ПРІЗВИЩА)
13:03
WSJ: росія обдурила ОПЕК+ і не скоротила обсяг видобутку нафти
12:14
У Туреччині розпочався другий тур президентських виборів: Ердоган і кандидат опозиції Киличдароглу мають приблизно рівні шанси на перемогу
11:02
ОВА: ситуація в регіонах України станом на 28 травня

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]