Контейнерний ринок рф очікує втрати до 60% парку

|
Версия для печатиВерсия для печати

У рф учасники контейнерного ринку очікують серйозного дефіциту контейнерів після того, як міжнародні лінії, що пішли з росії, закінчать евакуацію свого парку.

Про це пише "Комерсант" за підсумками конференції TransRussia 2022.

Так, російський контейнерний ринок очікує на втрати 37,5-66% контейнерного парку.

"Контейнери, які використовувалися і для перевезень у росії, забирають великі міжнародні лінії, йдучи з країни. Власним виробництвом втрати замістити неможливо - у росії випускається 10 000 контейнерів на рік, для покупки в Китаї потрібно до $1,4 млрд.

За оцінками учасників ринку, потрібно замістити від 200 000 до 300 000 контейнерів, тоді як у росії можна випустити трохи більше 10 000 на рік", - йеться у статті.

Президент "Євросіб СПб - транспортні системи" Дмитро Нікітін повідомив на конференції, що робочий парк становить 750 - 800 тис TEU (контейнери в двадцятифутовому еквіваленті), з них російських - 200 - 250 тис.

За його словами, потужність рф з випуску контейнерів - 10 тис, а "фітинги в країні не виробляються". Гендиректор УК "Дело" Дмитро Паньков підтвердив, що на лінії, що пішли, припадає приблизно третина, тобто 250 - 300 тис контейнерів, "які зараз досить складно замістити".

За словами президента "Трансконтейнера" ​​Олександра Ісуріна, замістити близько 300 тис контейнерів, "напевно, не вийде". Ісурін назвав два шляхи нейтралізації дефіциту: загальне падіння обсягів перевезень, яке вже почалося, та прихід "принаймні на Далекий Схід, інших компаній, які так чи інакше мають контейнерне обладнання".

"Це невеликі китайські компанії та інші регіональні контейнерні лінії, які не заходили на Далекий Схід і розглядають можливість входу", - зазначив президент "Трансконтейнера".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]