Корумпована влада України сховала поплічника Комарницького від НАБУ за кордоном

|
Версия для печатиВерсия для печати

Він без проблем покинув Україну після обшуків НАБУ.

 

Ексдепутата Київської міської ради та бізнесмена Дениса Комарницького, якого підозрюють у створенні злочинного угруповання для заволодіння землею в Києві, знайшли за кордоном. Він перебуває в розшуку українських правоохоронців. Про це 12 березня повідомив журналіст Михайло Ткач у Facebook.

Посилаючись на джерела "УП" у правоохоронних органах, він зазначив, що на момент реалізації операції НАБУ та САП "Чисте місто" Комарницький перебував в Україні, проте згодом зміг покинути її територію.

Денис Комарницький – колишній лідер фракції "Блок Леоніда Черновецького" у Київраді (2008-2010 років). Після парламентських виборів 2019 року він здобув статус "смотрящого за Києвом", а його ім’я неодноразово фігурувало у скандалах, пов’язаних із непрозорими забудовами та розподілом міських ресурсів.

У 2020 році Андрій Єрмак після приходу в Офіс президента "пристроїв" Комарницького до міського голови Віталія Кличка.

Нагадаємо, 6 лютого Національне антикорупційне бюро провело слідчі дії щодо бізнесмена. Згодом НАБУ повідомило, що спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою (САП) здійснює масштабну операцію "Чисте місто", спрямовану на викриття корупційних схем у Київській міській раді.

У межах цієї справи Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для кількох фігурантів. Заступника голови КМДА Петра Оленича 7 лютого взяли під варту на два місяці з можливістю внесення застави у 15 мільйонів гривень. А 21 лютого стало відомо, що він вийшов із СІЗО. Голові комісії з земельних питань Київради Михайлу Терентьєву також призначили два місяці арешту із заставою понад 19 мільйонів гривень.

10 лютого з’явилася інформація, що Комарницький намагався залишити Україну, після чого його оголосили в розшук.

А 10 березня журналісти Bihus.Info показали розсекречені розмови, записані завдяки прослуховуванню правоохоронців, на яких Комарницький спілкується з депутатами, чиновниками та іншими учасниками кримінальної схеми. 

Розслідувачам вдалося встановити багатьох представників столичної влади, які входили до "команди Комарницького" та, яким слідство все ще не вручило підозру.

Про деталі корупційної схеми під "дахом" Офісу президента можна дізнатися зі статті Анатомія столичної мафії. Як корупційні схеми, закладені за Черновецького, не тільки вижили, а й розвинулися?

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]