Марина Данилюк-Ярмолаєва: Нинішні "еліти" вважають громадян черню, якій можна не говорити правду
"Преміальні СМС
Уже прочитала чотири пости про те, як народним депутатам таємно розсилали смс-ки, щоб депутати і їх виводки не зʼявлялись в урядовому кварталі в пʼятницю. Бо ж загроза ескалації.
Давайте скажемо чесно, на пʼятачку, де рядочком стоять кілька урядових будівель — є досить щільна міська забудова. Театр Франка, де на сьогодні два солдати. Де кияни, о боги, живуть постійно. Так само є купа бізнесів. Так само дитсадочки та школи. Знаю кількох дружин військовослужбовців, які возять туди дітей. Цікаво, їм такі смс приходили чи то щось преміальне?
Банкова постійно міряє рейтинги і її постійно трясе від того, що є ще інституції та постаті — до яких є довіра в суспільстві. Їх виколупують з посад брудними методами, їх поливають брудом різні алкопітеки з прокурорським минулим, їх знімають з ефірів і затикають рота.
Досвід світанку 24 лютого 2022 року навчив важливій істині. Не довіряти нинішнім високопосадовцям, особливо, якщо ті обіцяють, що на нас ніхто не нападе і ніякого загострення не буде. Дбати про безпеку самостійно — що повний аут і точно не в стилі Черчилля.
На практиці якось вийшло, що жирнєйші фрути із СБУ вивозили заздалегідь смарагди і діаманти. А хтось не встиг купити квиток життя на потяг із Маріуполя. Бо наслухався Арестовича і вірив, що це на два-три тижні.
Коли американське посольство каже своїм дипломатам у Києві — піти в шелтер на день і взяти собі вихідний — це турбота про своїх. Якщо хтось не розуміє — можна освіжити емоції і знання фільмом "Операція "Арго". Дуже цікава стрічка про те, як бути в руках ворога.
Знаєте, що бісить. Я 10 років працювала в Раді і знаю там кожну шпаринку. І повірте, лабіринти підземних ходів в урядовому кварталі такі безпечні, що там можна сміливо жити на випадок ядерного удару.
Всі ці преміальні смс свідчать лише одне — нинішні еліти вважають громадян черню, якій можна не говорити правду. Про яку не варто піклуватись. Інакше, паніка. Тільки паніка чомусь зараз не в дніпрян, які пережили перший удар у світі міжконтинентальною ракетою. Не у Сумах та в Харкові, де кожна ніч — це квест на виживання. І аж ніяк не Одеса, де відрізання хвостів русского мира проходить через криваві тортури.
Кілька днів тому моє око зачепили оновлені інструкції Швеції та Фінляндії, які пояснюють своїм громадянам як виживати під час війни. Цікаво, що минулі були не такі старі — 2018 року, але їх оновили з урахуванням українських досвідів. Так от держава прописала людям, що треба купити свічки, сірники, ліхтарики, мати готівку і каністру бензину. У буклетах прописали поради для батьків. І нагадали, як правильно та організовано евакуюватись та зупиняти кровотечу. Тобто навіть самі тупенькі знатимуть, що робити, якщо за вікном Армагедон.
Уявіть, якби хтось дав подібні брошури українцям бодай у січні 2022, скільки б смертей вдалось уникнути. Але ні, нас кликали на шашлики і закликали не бігти за сірниками та гречкою.
І окремо. Верховній Раді нема чим зайнятись в часи війни? Уже все проголосували?"
Автор: Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналіст; сторінка автора у Фейсбук
Зображення вгорі: вони брехали українцям про війну й не готовули країну до неї. Фото з відкритих джерел
На цю тему:
- Гліб Бітюков: Фатальна безсилість і неспроможність української влади
- Продажна, тотально корумпована влада: власник Telegram-каналу "Джокер" знявся з військового обліку, будучи за кордоном. Виродок шопиться у Парижі (ФОТО)
- Поліцейські, прокурори, судді, ветерани МВС - Громадська рада при Мінветі розкрила владі величезний потенціал для мобілізаційного ресурсу
- Системна руйнація Держави українців: "слуги" призначили Катерину Коваль, яка зривала конкурс на керівника САП, членкинею КДКП
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 13:12
- Після викриття у ЗМІ начальник Головного сервісцентру МВС надумав звільнитися разом із шайкою поплічників. Департамент внутрішньої безпеки МВС знов нічого "не бачив"
- 12:56
- Є чим стріляти, немає кому воювати: 110 бригада розповіла про ситуацію навколо Великої Новосілки
- 12:13
- Результат майже шести років правління Зеленського: п’ята частина українців хотіла б емігрувати у разі відкриття кордонів, переважно це молодь (ОПИТУВАННЯ)
- 11:01
- Трамп оголосив про створення в США компанії Stargate для розвитку штучного інтелекту, інвестиції в проект становитимуть півтрильйона доларів
- 10:36
- Бутусов про затримання генералів: Питання мають бути не до нижчої ланки, а до Зеленського, Сирського та Содоля (ВІДЕО)
- 09:31
- Україна відзначає День Соборності
- 09:29
- Трамп заявив, що готовий до нових санкцій проти росії
- 09:14
- Україна ніколи не визнає окуповані території частиною росії - Зеленський
- 09:07
- Трамп закликав путіна укласти угоду для припинення війни в Україні
- 08:00
- Ворог просунувся у Великій Новосілці та біля трьох сіл
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.