Мобілізація: які пільги надає Україна тим, кого призвали до армії

|
Версия для печатиВерсия для печати

Через військову агресію РФ в Україні введена загальна мобілізація, якій підлягають військовозобов'язані чоловіки у віці від 18 до 60 років.

Для військових Збройних сил України є і певні соціальні пільги, пише Telegraf.

Пільги на меддопомогу

Українські військові мають право на кваліфіковану медичну допомогу у закладах охорони здоров’я. Це стосується спеціальних лікарень для військових.

Також вони мають пільги на оплату вартості на санаторно-курортне лікування та відпочинок. Пільги можна отримати, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї з розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує трьох прожиткових мінімумів.

Проїзд у транспорті

Військовослужбовці мають право на безплатний проїзд у всіх видах міського, приміського та міжміського сполучення (крім таксі).

На безплатний проїзд на залізничному, повітряному, водному, автомобільному транспорті претендують мобілізовані, які:

  • знаходяться у відрядженні;
  • їдуть у відпустку в межах території України (за умови, якщо розмір середньомісячного доходу сім'ї в сумі у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу);
  • у зв'язку з передислокацією військ або під час зміни місця військової служби;
  • їдуть до свого місця проживання всередині України, яке обране після звільнення зі служби.

Також військові, які отримали інвалідність під час бойових дій можуть користуватись усіма видами міського громадського транспорту в межах адміністративного району за місцем проживання, а також залізничним, повітряним, водним, автомобільним транспортом. Однак, для цього при собі потрібно мати відповідне посвідчення та інколи безплатний електронний квиток.

Пільги на податки та житло

Пільги на прибуток із підприємницької діяльності воїнів ЗСУ під час загальної мобілізації не нараховуються. Тим часом державна реєстрація підприємницької діяльності ФОП не припиняється.

Держава може запропонувати військовим житло або відповідну грошову компенсацію та встановлення квартирного телефону та квартирної сигналізації.

В Україні з 1 жовтня військові матимуть можливість отримати розстрочку на нерухомість під 3% річних, якщо початково внесена сума склала 20% від ціни житла.

«Аргумент»


На цю тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]