Нафтовий експорт росії за місяць із моменту нападу на Україну скоротився майже на 40%

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нафтовий експорт росії за місяць з моменту нападу на Україну скоротився майже на 40% (на 2 млн. барелів на добу).

Про це повідомляє "Капитал страны" з посиланням на дані аналітиків Kpler.

Так, зазначає ЗМІ, 24 березня країна експортувала 2,3 млн барелів морем і ще 1 млн барелів до Європи та Азії трубопроводами. Падіння експорту майже на 40% пов'язане із бойкотом покупців у Європі, зазначається у статті.

Platts у свою чергу додає, що минулого тижня трейдер приватної компанії «Лукойл» Litasco не зміг продати велику партію Urals із відвантаженням із балтійських портів 1–5 квітня. До цього не знайшли покупців на великі партії «Сургутнефтегаз» та «Зарубежнефть». При цьому трейдери, які купили російську нафту, тепер нібито не можуть продати її нафтопереробним заводам, навіть з урахуванням знижок і дефіциту дизельного палива в ЄС.

За оцінкою старшого наукового співробітника CSIS Бена Кахілла, обсяг незатребуваної російської нафти в танкерах збільшився на 11% за місяць. Він зазначив, що санкції та бойкот прибрали з ринку до 3 млн барелів російської нафти на добу.

Складнощі виникають при перевезенні нафти морем - господарі танкерів, банки та страховики не хочуть працювати з росією або погоджуються на це за високу ціну. У результаті, вважає Кахилл, частина експорту російської нафти піде в сіру зону, як це було з Іраном.ґ

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]