НАТО обіцяє допомагати Україні стільки, скільки буде потрібно для перемоги

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Генеральний секретар альянсу Йенс Столтенберг пообіцяв, що НАТО має намір допомагати Україні захищатися від Росії «стільки, скільки це буде потрібно», і допоможе цій охопленій війною країні перетворити свої збройні сили на сучасну армію за західними стандартами.

Як повідомляє The Washington Post, про це генсек НАТО заявив виступаючи перед журналістами напередодні зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО в Румунії наступного тижня. 

«НАТО буде підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно. Ми не відступимо», – сказав екс-прем’єр-міністр Норвегії. «Союзники надають безпрецедентну військову підтримку, і я очікую, що міністри закордонних справ також погодяться посилити підтримку».

Столтенберг сказав, що члени 30-національної організації безпеки доставляли паливо, генератори, медичне приладдя, зимове обладнання та пристрої для постановки перешкод безпілотникам, але з наближенням зими знадобиться більше, особливо коли Росія атакує енергетичну інфраструктуру України.

«На нашій зустрічі в Бухаресті я вимагатиму більше», — сказав він. «У довгостроковій перспективі ми допоможемо Україні перейти від обладнання радянської епохи до сучасних стандартів, доктрини та навчання НАТО».

Столтенберг сказав, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба приєднається до міністрів, щоб обговорити найнагальніші потреби його країни, а також те, яку довгострокову підтримку може надати НАТО. Вищий цивільний чиновник НАТО сказав, що ця підтримка допоможе Україні просунутися до приєднання до альянсу.

Зустріч 29-30 листопада в Бухаресті проводиться майже через 15 років після того, як НАТО пообіцяла, що Україна і Грузія одного дня стануть членами організації, обіцянка, яка глибоко розлютила Росію.

Також у зустрічі візьмуть участь міністри закордонних справ Боснії, Грузії та Молдови – трьох партнерів, які, за словами НАТО, зазнають посиленого тиску Росії. Столтенберг сказав, що під час зустрічі НАТО «зробить подальші кроки, щоб допомогти їм захистити свою незалежність і зміцнити свою здатність захищати себе».

Після того, як 10 місяців тому президент Володимир Путін віддав наказ про вторгнення, НАТО зміцнила оборону союзників, які сусідять з Україною та Росією, але ретельно намагалася уникнути втягнення у більш широку війну з великою ядерною державою.

Але Столтенберг не чинив тиску на Україну, щоб вона розпочала мирні переговори з Росією, і справді НАТО та європейські дипломати заявили, що Путін, здається, не бажає сідати за стіл переговорів.

«Більшість війн закінчуються переговорами», — сказав він. «Але те, що відбувається за столом переговорів, залежить від того, що відбувається на полі бою. Тому найкращий спосіб збільшити шанси на мирне вирішення – підтримати Україну».

«Аргумент»

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]