Національний інститут раку почав приймати пацієнтів за направленнями сімейних лікарів, — нардеп

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національний інститут раку почав приймати перших пацієнтів за направленням сімейних лікарів та лікарів-онкологів.

Про це повідомив народний депутат Михайло Радуцький, голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

«Ми продовжуємо поступовий перехід відомчих лікарень, закладів «третинки» та інститутів Національної академії медичних наук до фінансування за Програмою медичних гарантій. Минулого року до єдиного медичного простору долучилася лікарня «Феофанія», яка уклала договори з НСЗУ на лікування пацієнтів з інсультом та інфарктом з Києва та Київщини. З початку року стартував пілотний проєкт, за яким до Програми медичних гарантій приєднується Національний інститут раку. Це важливо тому, що інститут раку – лідер у лікуванні онкологічних захворювань.
Медичний заклад подав пропозиції на укладення договорів з НСЗУ за 16 пакетами, за якими пацієнти зможуть отримувати послуги безоплатно.

Зокрема такі:

Раннє виявлення онкозахворювань (мамографія, гістероскопія; езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія, бронхоскопія); 

Хіміотерапевтичне лікування

Радіологічне лікування

Стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям

Мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям

Діагностика, лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями», — повідомив Радуцький..
Нардеп також повідомив, що записатися на прийом до Національного інституту раку можна за номером 044 293 21 50. Або звернутися одразу в реєстратуру з електронним направленням від сімейного лікаря чи лікаря-онколога.
«Аргумент»

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]