Німеччина домовляється з іншими країнами про розміщення українських біженців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Німеччина обговорює з іншими країнами можливість розміщення українських біженців, якщо їхня кількість зросте через загострення бойових дій та російських ударів по інфраструктурі.

Про це в ефірі телеканалу Welt, заявила міністерка внутрішніх справ ФРН Ненсі Фезер, передає Укрінформ. 

За її словами, німецький уряд уважно стежить за розвитком подій у Сирії, а також в Україні, інфраструктура якої зазнала значних пошкоджень.

"Ми ведемо консультації із сусідніми країнами щодо того, як діяти. Адже нам потрібно інакше розподіляти українських біженців", – заявила очільниця МВС.

Вона додала, що стосовно ймовірних біженців із Сирії переговори ведуться, зокрема, з Туреччиною.

Як повідомлялося, станом на кінець вересня статус тимчасового захисту у ЄС мали 4,2 мільйона громадян з-поза меж Євросоюзу, які втекли з України внаслідок російської агресії проти України.

Зокрема, найбільшу кількість біженців з України, які оформили статус тимчасового захисту, зареєстрували у Німеччині (1,13 млн осіб; 26,9% від загальної кількості у ЄС), Польщі (979,84 тис.; 23,3%) та Чехії (378,48 тис.; 9%).

У липні Національний банк погіршив свої прогнози щодо міграції українців. Якщо у квітні Нацбанк очікував відтоку в цьому році 200 тис. людей і припливу наступного року 400 тисяч, то тепер оцінює відтік цьогоріч у 400 тисяч, а наступного року – ще 300 тисяч українців.

Зображення з відкритих джерел

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]