ОВА: ситуація в регіонах станом на 8.00 18 травня


Російські війська випустили по місту Дніпро дві ракети у середу вранці,одну з них вдалося збити, також зранку ракетного удару зазнали житлові квартали Миколаєва, Сумщина перебувала під обстрілами, в Харкові – тихо, бойові дії не вщухають у Луганській і Донецькій областях.
Про це свідчать оперативні дані голів областей щодо ситуації в регіонах станом на 08:00 середи 18 травня.
На Дніпропетровщині зранку – ракетна атака по Дніпру. Одну ракету збили. Уламки пошкодили будинки, є поранена людина. Друга ракета втрапила в об’єкт транспортної інфраструктури та спричинила значні руйнування.
Також ворог обстріляв дві громади на межі із Херсонщиною – Зеленодольську, Апостолівську. Наразі постраждалих немає. Деталі обстрілів з’ясовуються.
Сумщина: з вечора тривали артилерійські обстріли області з території Росії. Найбільше постраждали Білопільська, Ворожбянська, Новослобідської громади. Втрати і руйнування уточнюються.
Харків: без нічних обстрілів.
Протягом доби обстрілювали Печеніги, Чугуївського району, одна людина поранена.
Також є поранений у с.Циркуни.
Луганщина: масовані артобстріли усієї території.
Знову обстріляли "Азот" – пошкоджено одну із адмінбудівель та прохідну об’єднання. Загалом 15 артилерійських атак по Сєвєродонецьку, зуйнувано 12 багатоповерхівок.
По селах Попаснянської громади у вівторок завдано ракетно-бомбових ударів із літаків Су-35. Пошкоджень багато. Із виявлених – будинки в Золотарівці, Комишувасі, Врубівці, а також у місті Гірське. Є загиблі та поранені.
Донеччина: бої по всій лінії фронту.
Важкі бої ведуться за Дробишеве поблизу Лиману, над яким ворог намагається встановити контроль. Бої на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Курахівському напрямках.
Постійні обстріли не лише військових позицій, а й населених пунктів. За добу – 7 загиблих та 6 поранених.
17 травня росіяни завдали ракетний удар по важливих промислових об'єктах, зокрема Кнауф Україна. У Бахмуті – пряме влучення ракети у житловий будинок. Є загиблі та поранені.
Миколаївщина: у вівторок вдень та близько 23.30 були обстріли Широківської громади. Потерпілих немає. Пошкоджені житлові будинки.
У середу зранку, о 7:30, внаслідок обстрілу смт Первомайське Первомайської громади пошкоджена школа, жертв немає.
Також зранку ракетного удару зазнали житлові квартали Миколаєва. Внаслідок обстрілу постраждала одна людина. Детальна інформація щодо наслідків з’ясовується.
На Херсонщині ситуація стабільно критична, окупанти продовжують обстріл позицій ЗСУ та знищення інфраструктури в окупованих селах Високопільської, Великоолександрівської, Нововоронцовської та Станіславської тергромад.
У більшості населених пунктів цих громад розтрощено та пошкоджено половину будинків місцевих жителів, школи, садочки, амбулаторії та інші об’єкти інфраструктури.
Відносно спокійно ніч минула в інших регіонах України.
На фото: вбитий російський окупант родом з Тиви та його псяча могила в Україні.
На цю тему:
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 09:45
- ГЕНШТАБ: втрати ворога станом на 8.00 4 липня
- 09:22
- ОВА: ситуація в регіонах України станом на 8.00 4 липня
- 08:49
- На Полтавщині зрадник України домовився з прокурором про умовний термін. Це все, що треба знати про українських прокурорів
- 08:19
- Зеленський про здачу Лисичанська ворогу сказав "Україна нічого не віддає" і додав ще багато слів
- 08:00
- Штайнмаєр: Війна в Україні викликала непередбачувані зміни, ми на порозі нової ери
- 20:00
- У понеділок в Україні сухо тільки в регіоні Карпат, вдень до +27 - +34°С (МАПА)
- 19:12
- Наталя Зарицька, голова ГО «Жінки зі сталі», дружина полоненого азовця: Я відповідаю по телефону абсолютно всім, бо чекаю на дзвінок від чоловіка
- 18:08
- Російські траулери навмисно нищать підводні кабелі у водах Норвегії
- 17:11
- Влада США назвала TikTok "вовком в овечій шкурі" та вимагає видалити його з App Store і Google Play
- 16:40
- Масований обстріл Слов’янська та Краматорська, багато жертв
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .