Платіжки за газ з фіктивними показниками: уряд покладе край саботажу облгазів

|
Версия для печатиВерсия для печати

На ринку газу для населення готується чергова "революція", за прикладом того, як в травні "Нафтогаз" забрав під себе 98% ринку поставок блакитного палива населенню.

Про це йдеться у статті ZN.UA.

Облгази планують позбавити доступу до грошей, які платять споживачі за розподіл газу, а можливо й взагалі усунути ці структури з ринку газу для населення. Це випливає з проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу", який оприлюднила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,.

Проєкт оприлюднено на сайті НКРЕКП для надання пропозицій та зауважень.

Як видно з порівняльної таблиці до проєкту, облгази планують позбавити будь-якого доступу до грошей, які надходять від побутових споживачів за розподіл газу. Тепер ці кошти йтимуть на рахунки "Нафтогазу".

Чи йдеться про позбавлення облгазів останньої функції - розподіл газу, яка залишалася в них після того, як "Нафтогаз" перебрав на себе 98% ринку продажу газу населенню, з постанови не зрозуміло. 

Яким чином облгази здійснюватимуть діяльність, якщо кошти за це отримуватиме "Нафтогаз", з проєкту теж не зрозуміло.

Нагадаємо, останнім часом українцям почали надходити неправильні платіжки за газ. Судячи з усього, це стало відбуватися після того, як "Нафтогаз" перехопив собі більшу частину споживачів в Україні на ринку поставок газу населенню.

"Клієнти отримують платіжки з нулями або геть іншими показаннями. На жаль, таке трапляється вже кілька місяців поспіль", - розповіли в "Нафтогазі".

Як випливає з пояснення, облгази, які доставляють українцям газ від "Нафтогазу", чомусь почали ігнорувати вчасно передані показання лічильників.

У "Нафтогазі" не пояснили причини дивної поведінки облгазів, яка, як видно з пояснення, тривала не завжди. Але надали кілька порад, серед яких - писати скарги в Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Негласний конфлікт між "Нафтогазом" та іншими учасниками ринку поставок газу населення почалися після того, як державній компанії передали 98% усіх споживачів в Україні.

Газзбути скаржилися, що їх не попередили про це вчасно, що насправді у них не було ніяких проблем з продажем газу для потреб населення тощо.

Згодом "Нафтогаз" визнав, що отримав клієнтів заднім числом, через що багато українців вже встигли заплатити за газ попередньому постачальнику, а деякі не можуть повернути ці гроші до сьогодні.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]