Понад 200 тисяч українських переселенців знайшли роботу в Польщі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із 4 мільйонів вимушених переселенців, які від початку російського вторгнення в Україну перетнули польсько-український кордон, понад 200 тисяч осіб знайшли в Польщі роботу.

Про це повідомляє Польське радіо, з посиланням на голову Управління у справах іноземців Ярослава Шайнера під час Форуму благодійності, організованого у Варшаві організацією Caritas Polska.

«200 тисяч - це насправді велике число. Слід взяти до уваги, що з 4 мільйонів приблизно 2 мільйони осіб повернулись або змінюють місце проживання. Частина виїхала до інших країн. Вони лише проїжджають через Польщу. У системі PESEL зареєструвалося близько 1 мільйона 100 тисяч осіб. Міністерство родини і соціальної політики реалізує активізаційні програми для цих людей з думкою про те, що ці люди будуть працювати, і їм буде потрібна допомога на ринку праці».

Форум благодійності – це конференція, в якій беруть участь експерти з державного управління, недержавного сектору та бізнесу. У ньому також беруть участь представники іноземних благодійних організацій.

«Аргумент»


 

 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]