Різдво та Новий рік: скільки будуть відпочивати українці на свята

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новий рік та Різдво є державними святами в Україні. Цього року вони випадають на вихідний день тижня. Так, Різдво за новоюліанським та григоріанським календарем 25 грудня випадає на неділю, Новий Рік (1 січня) припадає на неділю, а Різдво (7 січня), – на суботу.

Вихідні дні на свята: чи будуть вони цього року

Відповідно до статті 73 Кодексу України «Про працю», якщо великі державні чи релігійні свята припадають на вихідний день, наступний після них понеділок також вихідний.

Однак у 2022 році через повномасштабне військове вторгнення Росії в Україні введений воєнний стан, який встановлено щонайменше до 19 лютого 2023 року. В країні всі додаткові вихідні, починаючи від 8 березня 2022 року, були скасовані.

Тому вихідними будуть:

  • 25 грудня (неділя) – Різдво за новоюліанським та григоріанським календарем;
  • 1 січня (неділя) – Новий Рік;
  • 7 січні (субота) – Різдво за юліанським календарем.

Дані норми стосуються працівників державних установ. Керівники приватних компаній можуть встановлювати графіки відпочинку та роботи співробітникам на власний розсуд.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]