Релігійні лідери України закликають до молитви, посту й милостині в річницю вторгнення

|
Версия для печатиВерсия для печати

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала до загальнонаціонального посту і молитви 24 лютого – у річницю повномасштабного вторгнення рф.

Про це йдеться на сайті ВРЦіРО.

“Добігає перший рік від віроломного повномасштабного вторгнення росії до України. На жаль, нині ми бачимо, що новини говорять нам про великий наступ росії та мобілізацію військ для повторного масштабного нападу на Україну. Всі ці події набувають свого апогею з наближенням річниці відкритого воєнного вторгнення – 24 лютого. Саме на цей день передбачають якусь нову військову операцію та масований ракетний обстріл.

Щодня мільйони віруючих моляться за припинення війни, однак те велике зло, яке спонукує цю війну, не хоче відступати. У ці доленосні часи  ми розуміємо, що Україні для перемоги над російським агресором потрібна особлива сила від Бога.

Коли 24 лютого 2022 року росія віроломно напала на Україну, то багато політиків та експертів прогнозували, що Київ впаде за три дні. Однак нині експерти згоджуються, що сталося чудо, і українці зупинили сили, які багатократно перевищували їх чисельно і технічно.

Віримо, що це приклад того, як Бог втрутився  у відповідь на потужну молитву за Україну, що піднялася в ті дні по всьому світу. Господь посіяв хаос серед ворогів та забрав у них розум, а нашим воїнам дав надприродну силу та влучність, аби відбити напад.

Нині війна продовжується, і щодня гинуть мирні люди і воїни, кривавим планам росії поки не видно краю, а більшість експертів та аналітиків зазначають, що найближчі декілька місяців стануть вирішальними і можуть переламати хід війни та наблизити її переможний кінець.

Загальнонаціональний піст, молитва до Господа та милостиня (добрі діла) є тою надприродною зброєю, яка дана Богом для руйнування великого зла та диявольських планів. З історії ми маємо немало прикладів, як застосування цієї надприродної зброї міняло хід війн, це було в житті ізраїльського народу, в житті США та інших християнських країн.

Саме тому нині дуже важливо, аби віруючі люди всіх конфесій 24 лютого 2023 року об’єдналися в пості, молитві та творенні добрих діл (милостині) за перемогу України, за її духовне відродження та відновлення.

Закликаємо усі конфесії України оголосити та провести у своїх релігійних спільнотах загальнонаціональний піст і молитву 24 лютого з цілодобовими молитовними чуваннями, постом та активним творенням діл милосердя.

У річницю повномасштабного вторгнення повинна звучати надпотужна молитва, аби  зламати зло, яке повстало проти України. На ревну молитву віруючих всемогутній і люблячий Бог завжди відповість”, – йдеться в заклику лідерів Церков.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]